События в миреdip.org.ua14 нояб.

На Хургаду та Марс-Алам насуваються зливи та грози, на Асуан – снігова буря: Єгипет накриває аномальна погода

nk_hauz/KQD7S0c7g.jpeg

Погодні аномалії з п’ятниці накрили курорти Єгипту: сильні грози обрушилися на провінцію Червоне море, де розташована Хургада та інші курорти, а поряд з Асуаном зафіксували навіть “зливу зі шматочками снігу”, тобто, грозу з градом.

Метеорологи прогнозують, що і в суботу сильні грози впадуть на південний схід, включаючи провінцію Червоне море. Також хмари рухаються до Луксора. Громадян Єгипту, а також водіїв закликали бути обережними на дорогах. Також метеорологи кажуть, що можливе повернення сильних дощів протягом наступних 10 днів, це торкнеться не тільки середземноморського узбережжя, включаючи Олександрію, а також зливи можливі в провінції Червоного моря і, можливо, південній частині Верхнього Єгипту, центрального та південного Синаю.

Унікальне для Єгипту погодне явище спостерігали і в провінції Асуан – там, згідно з єгипетськими ЗМІ «випали шматочки снігу та зливи, що супроводжувалися громом і блискавкою», тобто, пройшла гроза з градом. Через ураган та грозу було закрито автомагістралі, а також зупинено пересування річкою, чи «зачепило» круїзні лайнери – не повідомляється.

Генерал-майор Ашраф Аттіа, губернатор Асуана, оголосив про підвищення ступеня готовності надзвичайних служб провінції до збільшення кількості дощових опадів і закликав автомобілістів та власників туристичних та рибальських човнів бути обережними через погану погоду.

Управління метеорології також заявило, що грози продовжуватимуться над гірськими хребтами Червоного моря, особливо в районі Марса Алам та Східної пустелі. Грози від легкої до середньої ймовірні і півдні Синая і крайньому півдні Верхнього Єгипту в Нувейбі, Святої Катерині, Луксорі, Абу-Симбеле і Асуані. Також на курортах очікується сильний вітер.

Втім, як заспокоює прогноз погоди туристів, це довго не триватиме. До понеділка в Хургаді встановиться ясна сонячна погода з температурою +27 ° C – і на цьому рівні така пляжна погода протримається весь тиждень.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))