События в миреtravel.24tv.uaAug 5

На Кіпрі відкрили підводний музей: чому його варто відвідати

nk_hauz/kBFaFcG7R.jpeg

Підводний музей MUSAN на Кіпрі відкрили 2 серпня. Він розрахований на дайверів, а композиція розташована на глибині 6 – 12 метрів, тому сюди зможуть потрапити й початківці.

Експозицію створювали окремо. Для скульптур використовували спеціальний цемент, витривалий до морської води.

Підводний музей розташований недалеко від пляжу Пернера в місті Айя-Напі. Статуї створив британський художник Джейсон Декейрс Тейлор. Спершу очікували його відкриття ще у 2014 році, але ця подія сталася лише зараз.

nk_hauz/o-MfK5Gng.jpeg
nk_hauz/mTMfKcGnR.jpeg
nk_hauz/naGfFcGnR.jpeg
nk_hauz/Q-MfK5M7R.jpeg
nk_hauz/rsGfF5Gng.jpeg
nk_hauz/dPMBKcGng.jpeg

Уряд курортного острова очікує, що цей об'єкт може залучити близько 50 тисяч туристів з усього світу щорічно. Це є частина більшої стратегії, яка має на меті зробити цю територію найкращим і найбільш космополітичним туристичним курортом Середземномор'я до 2030 року.

В колекції є понад 130 фігур. А вартість реалізації проєкту досягла 1 мільйона євро.

На сайті музею MUSAN зазначено, що новий підводний музей буде "визнавати спадщину Кіпру, образні скульптури в музеї розглядатимуть магічний, містичний, інший світський стиль, поєднуючи традиційні скульптурні утворення з сучасним дизайном. Конфігурація скульптур у музеї буде слідувати топографії морського дна, що сидить на відкритому просторі піску, розташованому на південь від пляжу Пернера".

💬 Последние комментарии
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
Авторские статьи