События в миреwww.ukrinform.uaJun 11

На Мальті чиновники піарили свої соцмережі за державний кошт

nk_hauz/-m9wtiiu939ksdymoggv.jpg

Магістратський суд на Мальті розпочав кримінальне розслідування щодо нецільового використання державних коштів членами уряду для пропагування особистих сторінок у соціальних мережах.

Про це пише Xinhua із посиланням на заяву поліції Мальти.

“Розслідування у співпраці із підрозділом економічних злочинів вивчає, як міністри та молодші міністри, відомі як парламентські секретарі, вірогідно, використовували державні кошти, виділені на діяльність їх офісів, для оплати особистої політичної реклами в соціальних мережах”, - йдеться у матеріалі. 

Розслідування було розпочато після того, як у травні Комісар із дотримання стандартів Джордж Гізлер виявив, що четверо з п’яти довільно обраних ним міністрів використовували державні кошти для оплати рекламних кліпів, завантажених на їх особисті сторінки в соціальних мережах.

“Міністри були відповідальні за фінанси, навколишнє середовище, транспорт та інфраструктуру”, - уточнює Xinhua. 

Зазначається, що Гізлер звернувся із запитом щодо проведення детального розслідування до Національного офісу з аудиту, однак там питання було перенаправлено до поліції, яка врешті взялася за справу.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?