На Мальті чиновники піарили свої соцмережі за державний кошт
События в миреwww.ukrinform.ua11 июня 2020

На Мальті чиновники піарили свої соцмережі за державний кошт

Магістратський суд на Мальті розпочав кримінальне розслідування щодо нецільового використання державних коштів членами уряду для пропагування особистих сторінок у соціальних мережах.

Про це пише Xinhua із посиланням на заяву поліції Мальти.

“Розслідування у співпраці із підрозділом економічних злочинів вивчає, як міністри та молодші міністри, відомі як парламентські секретарі, вірогідно, використовували державні кошти, виділені на діяльність їх офісів, для оплати особистої політичної реклами в соціальних мережах”, - йдеться у матеріалі. 

Розслідування було розпочато після того, як у травні Комісар із дотримання стандартів Джордж Гізлер виявив, що четверо з п’яти довільно обраних ним міністрів використовували державні кошти для оплати рекламних кліпів, завантажених на їх особисті сторінки в соціальних мережах.

“Міністри були відповідальні за фінанси, навколишнє середовище, транспорт та інфраструктуру”, - уточнює Xinhua. 

Зазначається, що Гізлер звернувся із запитом щодо проведення детального розслідування до Національного офісу з аудиту, однак там питання було перенаправлено до поліції, яка врешті взялася за справу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И скажем прямо: "обвинения Нидерландов против России в связи с крушением рейса MH17 надуманными, политизированными и не имеющими никакой правовой перспективы, отметив, что РФ не располагает возможностями для того, чтобы запустить "даже чисто теоретически" ракеты с территории Украины".
7
А Андлюшка смешной поц .
Гость
И если поживём...
Гость
И "ваш брак и союз священны. Защитите обеты, которые вы дали друг другу в день свадьбы". ... "в Израиле вступил в силу закон о запрете на приобретение сексуальных услуг, предусматривающий уголовную ответственность для лиц, пользующихся услугами проституток". ... давно пора... и взялись за повышения нравственности...
Гость
И "ваш брак и союз священны. Защитите обеты, которые вы дали друг другу в день свадьбы".
Гость
И "в Израиле вступил в силу закон о запрете на приобретение сексуальных услуг, предусматривающий уголовную ответственность для лиц, пользующихся услугами проституток". ... давно пора... и взялись за повышения нравственности...
Гость
И если поживём...