События в миреbykvu.com26 авг.

На Маврикії заборонили використовувати поштові марки Великої Британії

Острівна держава Маврикій в Індійському океані вирішила відмовитися від марок з написом "Британська територія в Індійському океані" на території архіпелагу Чагос. Тепер там можна використовувати тільки марки Маврикія.

Про це повідомляє ВВС.

nk_hauz/-OxaSZVnR.jpeg

Таке рішення підтримали у Всесвітньому поштовому союзі (The Universal Postal Union). Попри це, у Великій Британії відповіли, що мають право володіння островами архіпелагу Чагос.

Серед їх аргументів той факт, що на острові Дієго-Гарсія розташована військово-повітряна база США, а більшість населення – британські та американські військовослужбовці із відповідним підданством.

Архіпелаг Чагос – це 7 атолів та понад 60 островів.

В ООН відповіли, що розглядають архіпелаг, як частину Маврикія. У 2019 році Міжнародний суд ООН ухвалив рішення щодо того, що Велика Британія повинна повернути архіпелаг Чаос. Рішення підтримали в Генеральній асамблеї ООН, а шість представників проголосували “проти”. Серед них – Велика Британія та США.

Тоді у Великій Британії відповіли, що не визнають претензію Маврикія на архіпелаг і не збираються віддавати їм ці території. Британії дали час на те, аби уряд передав острови. Коли термін минув – очільник уряду Маврикія Правінд Джангот заявив, що Велика Британія – “незаконний колоніальний окупант”.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...