События в миреwww.ukrinform.uaJun 21

На місцевих виборах у Франції зафіксували історично найнижчу явку

nk_hauz/-mchvpzrhwp9powqfjww.jpg

У Франції майже 70% громадян проігнорували перший тур виборів до рад регіонів і департаментів.

Перший етап місцевих виборів відбувся напередодні у неділю, 20 червня, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

За даними Міністерства внутрішніх справ Франції, явка виборців на голосування на території метрополії склала 26,72%.

Це є історичним мінімумом для місцевих виборів у 5-й Республіці.

Серед інших волевиявлень раніше найбільше французи проігнорували вибори до Європарламенту 2009 року. Тоді до виборчих дільниць не з’явилося 59,4% громадян.

Регіональні вибори у Франції проводяться раз на шість років. За результатами волевиявлення, на наступну каденцію будуть сформовані склади рад 13 регіонів та 92 департаментів у складі адміністративно-територіального устрою країни.

До другого туру місцевих виборів, який відбудеться 27 червня, пройдуть кандидати від політичних партій, які у першому наберуть 10% і більше голосів.

💬 Последние комментарии
Луна-2
Ленок, ну почему он тупит?У него с логикой все в порядке. Он пишет,что ты не должна прикосаться к Сталину, и к СССР, ПОТОМУ ЧТО ТЫ ЗАЩИЩАЕШЬ, и буквально молишься на Бандеру.А Сталин и Бандера -вещи несовместимые ..Бандера ненавидел Советский Союз, и в частности советскую Украину -воевал на стороне гитлеровцев Сталин же таких, как Бандера,на дух не переносил..Так что он прав- у тебя другие кумиры. и взгляд на Европу.
Антиелена
Говно ты майданутое! Что ж ты в сети такая смелая? ПНХ ТП в америку! Здесь чище будет!
Елена
Усе будь ласка висказування про те що договори які підписує Росія не варте бумаги на який вона написана,і ще а своїм громадянам перекривають воду?ні,це так, питання до дебіла., який нічого не розуміє,але Америка з нами! факт.,а Роджер мудак.
Елена
Тупишь как всегда,понимай написанное ,если не можешь, ничего не поделаешь, судьба.,я всегда говорила о причинах всего этого,от чего всё пошло,а Роджер вон как жопу то рвёт за кровавый х барыней,Галину Брежневу осуждает,а та проста нищета и ангел по сравнению с современными хозяевами жизни ,условно называю их роджерами,и ещё,я ни к кому из вас претензий не имею, только к Роджеру.А Америка с нами!Слава Америке! Роджеры страну проепали, поэтому мы идём в Европу.
Олексій
Окупація Криму РФ - це факт. Керченська протока і Азовське море - внутрішні води двох країн ( це ж Росія так настоювала). Тому ні про яке порушення кордону українськими кораблями мови бути не може. Російські шовіністи напали на українські кораблі для того щоб продемонструвати, що вони плюють на всі міжнародні закони і на договори, які самі і підписували. Показали, що договори, підписані РФ не вартують бумаги, на якій вони надруковані.
Антиелена
Не, майданушка! Ты к Сталину не примазывайся. У тебя другие херои, которые сограждан на Донбассе убивают, у которых центр жизненных интересов на Западе. Давай, бери кружевные труселя и к ним.
Гость
Он едет туда за деньгами, которую он скинул офшор туда.
Авторские статьи