События в миреdip.org.uaAug 16

На острові Ібіца використовують іноземців під прикриттям для контролю нелегальних вечірок

nk_hauz/3qqzYHn7g.jpeg

Як повідомляє DPA, влада іспанського курортного острова Ібіца використовують іноземців під прикриттям для введення незаконних купонів, що може порушити заходи проти поширення нового коронавірусу та інші правила.

«Проект стартував кілька днів тому і спочатку планувалося продовжити його до кінця серпня», – заявив сьогодні DPA офіційний представник місцевого уряду Армандо Тур.

Порадившись з поліцією, місцева влада вдалася до послуг детективного агентства, яке, в свою чергу, найняло багато позаштатних агентів.

В основному це «іноземці у віці від 30 до 40 років з середньою або високою купівельною спроможністю, тому що це головна відмітна риса учасників подібних заходів», – пояснив Тур.

За незаконні купони іноді стягується вступний внесок, що перевищує 100 євро (118 доларів США). Були випадки, коли такі вечірки збирали понад 500 учасників.

Для незвичайних методів влади є вагома причина. У поліції не вистачає персоналу, а незаконні вечірки майже завжди проводяться в деяких частинах квартир або будинків. В Іспанії поліція не може проникнути в приватну власність тільки тому, що там проводиться вечірка, відзначає DPA.

💬 Последние комментарии