На пенсію у 72: єврочиновники закликали Литву підняти пенсійний вік
События в миреbastion.tv20 апреля 2021

На пенсію у 72: єврочиновники закликали Литву підняти пенсійний вік

Єврокомісія рекомендує уряду Литовської республіки суттєво підняти вікову межу для виходу громадян на пенсію.

До 2040 року пенсіонерами будуть вважатися тільки ті люди, які досягли 72-річного віку, поінформувало видання "Delfi".

Державні службовці, які працюють у соціальній сфері та охороні здоров'я, згодні піти на такий крок за однієї умови – у Литві мусить істотно покращитися якість життя.

«Представники Єврокомісії підготували зелену книгу здорової старості. У ній нашій країні пропонують підвищити пенсійний вік аж до 72 років протягом наступних 19 років, якщо ми хочемо зберегти постійний національний індекс старіння. Неважко припустити, що такі трагікомічні прогнози наших жителів старшого віку не порадують: уже зараз чоловікам важко працювати до 64 років, а жінкам до 63 років. Уявіть їхню реакцію, коли вихід на заслужений відпочинок відбуватиметься майже перед самою смертю», – прокоментував ситуацію голова комітету Сейму Литви з питань соціальних справ і праці Міндауґас Лінґе.

Парламентар також звернув увагу на те, що теперішня середня тривалість життя чоловіків у балтійській країні становить 71,5 рік, тоді як у жінок – 81 рік.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
нее... вчетвером..еще местная сумасшедшая Елена присоединится...
е
оружие тоже Петров и Боширов вынесли..в сумках.. незаметно... их никто не видел, но это точно они, бабка Параска не даст соврать)))
Кацман
А вы втроём будете их спасать?
ке
да, правильно!
Ким Чен Ир
Нужно срочно спасать людей! Они же не виноваты, что власть недееспособная.
гость
Во, анекдот новый. Идёт беседа с Вассерманом на прямом тв-шоу по теме нефтянного и бензинового кризиса в какой-то стране, допустим Украине. Вассерман через каждые десять минут прерывается и долго чего-то смотрит на смартфоне. Всем неудобно, все ждут, - посмотрит и дальше отвечает на вопросы, в своём неторопливом стиле. Эфир закончился, ведущий спрашивает, - "простите, а что вы постоянно смотрели у себя, это что-то важное?". - "О да, очень важное, смотрел как меняются котировки на нефтебирже по ходу нашего разговора".
гость
да це наше "ридне соросня" повылазило - грошей на новы хеджи не хватает.