На пляжі Флориди на людину напала акула, це третій випадок за місяць
События в миреdip.org.ua01 мая 2021

На пляжі Флориди на людину напала акула, це третій випадок за місяць

Чоловік перебуває в стабільному стані після того, як акула вкусила його за ногу під час купання біля курорту Діснея Веро Біч у Флориді. Напад стався в четвер вранці, коли 54-річний чоловік перебував в океані біля пляжного курорту, який знаходиться за дві години на південний схід від Walt Disney World, повідомляє Vero News. Начальник батальйону з пожежної рятувальної служби округу Індіан Роджер Діон  повідомив газеті Treast Coast News, що акула вкусила чоловіка за гомілку, біля коліна передньої та задньої частини ноги. «Він не бачив акулу, але це виявилося укусом акули», – пояснив Діон. Як повідомляється, чоловік відпочивав на курорті Діснея зі своєю дружиною, пізніше він сказав, що він раптово відчув укус. Чоловік вистрибнув з океану близько 10:30 ранку, і незабаром прибули співробітники служби екстреної допомоги. «Я бачив, як його обличчя змінилося», – сказав свідок Кен Обрзут, стверджуючи, що акула вкусила чоловіка приблизно на 10-12 метрів від берега, від того місця, де розбивалися хвилі. «А потім він почав намагатися вибратися з води так швидко, як тільки міг». «Це була досить велика рана», – заявив він. «Ми бачили що гомілка була розірвана». За словами Обрзута, який відпочиває на курорті з Огайо, медична команда курорту Діснея негайно прибігла до чоловіка, щоб надати допомогу. Діон сказав, що вони добре виконали свою роботу, наклавши джгут на ногу чоловіка і тримаючи рани закритими до прибуття пожежних бригад. «Було не дуже багато крові», – сказав газеті начальник пожежної охорони. У заяві шерифа округу Індіан-Рівер йдеться, що після нападу ця людина була «у стабільному стані». Діон сказав Vero News, що чоловік був госпіталізований в медичний центр Sebastian River і доставлений в регіональний медичний центр Lawnwood з травмами, що не загрожують життю. За заявою шерифа, тип і розмір акули залишаються невідомими. Treasure Coast Newspapers повідомляють, що з 25 березня плавця втретє укусили в районі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .