На продаж виставили найменший будинок у Німеччині
События в миреzib.com.ua15 ноября 2020

На продаж виставили найменший будинок у Німеччині

У німецькому Бремені на продаж виставлено, ймовірно, найстаріший найменший житловий будинок у Німеччині. У всякому разі, так вважає маклер, якому доручено підшукати покупців.

Точна дата будівництва цього об’єкта нерухомості невідома, але його вік оцінюється приблизно в сто років. Спочатку він використовувався як господарська будівля, обладнана туалетом. Має вигляд прибудови, але офіційно є окремою спорудою, пише DW.

Площа земельної ділянки, на якій розташований цегляний будиночок в історичному центрі Бремена, становить 7м2, а житлова площа разом з душем і туалетом — 4 м2.

У будиночку є туалет, душ, електрична плита і ніша для ліжка, а на даху обладнана тераса. Інтерес до оголошення вже виявило близько 80 покупців, які хочуть використовувати міні-будинок у різних цілях: здавати туристам, обладнати майстерню художника або навіть відкрити ветеринарний кабінет.

Чому цей об’єкт нерухомості виставлений на продаж за такою незвичною ціною — €77777? За словами маклера, на ціноутворення вплинули два фактори: площа ділянки — 7 м2 і вік нинішнього власника — 77 років.

Написать комментарий