НА ШЕЛЬФІ ІРЛАНДІЇ ЗАПУСКАЮТЬ ПРОГРАМУ ВИВЧЕННЯ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИХ ЯВИЩ ДЛЯ ВЕС
События в миреkosatka.media7 дней назад

НА ШЕЛЬФІ ІРЛАНДІЇ ЗАПУСКАЮТЬ ПРОГРАМУ ВИВЧЕННЯ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИХ ЯВИЩ ДЛЯ ВЕС

В кінці липня або початку серпня на місці можливого проекту по розробці вітрового проекту Arklow Bank будуть розміщені пристрої для вивчення гідрометеорологічних явищ в Ірландському морі для збору даних про хвилі і течії. Про це повідомляє Offshorewind. Чотири окремих пристрої будуть розташовані біля східного узбережжя графства Уіклоу, Ірландія. Вони будуть включати в себе каркас морського дна зі встановленими на ньому датчиками, анкеровочну систему і буйок для наземних маркерів. Пристрої будуть розташовуватися там протягом приблизно шести місяців. В даний час на майданчику також проводяться гідрографічні та геофізичні дослідження. SSE Renewables розробляє проект вітрової електростанції Arklow Bank з мінімальною встановленою потужністю 520 МВт. ВЕС планується побудувати до 2025 року. У 2004 році компанія SSE спільно з GE Energy розробила 7-турбінну демонстраційну установку Arklow Bank потужністю 25 МВт, щоб довести можливість, яку морська енергія вітру може представляти для Ірландії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
-----
Шмули задрожали .. - бота не запускали!
Весёлый Роджер
Ну канечно же! Шо там Кравчук про русский язык обещал и даже в конституцию шой-то вписал, а потом взяли и всем кацапам тай луськомовным пиднасрали! Ось цэ так! Жидобандере доверять - себя не уважать!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля я не брат, а вот ты дегенерат! «Елена -05 июня 2020 - А вы ….всё дословно не воспринимайте,тут всё может быть ,и смысл между строчками и стёб и просто не чего значащие слова,я ведь не обязательно ВСЁ СЕРЬЁЗНО И ТОЧНО пишу,тут всего по-немногу.»
ВЕШАТЬ БУДУТ ПОТОМ
ОБЕЩАТЬ, - НЕ ЗНАЧИТ ЖЕНИТЬСЯ!
Елена
Роджер ты больной,ты серьёзно болен.ха.брат Петра.
Весёлый Роджер
Так читачи – кто там з3.14здив кирпичи? Где там АДМИНЧИКИ пустые графинчики! Я к тому, Шмуля затих – значит запустит сейчас падла бот-прогу Петра и та будет сереть тут до утра!!! Вам это надо? КОГДА КАПЧУ ПОСТАВИМ??? АЛЛО??? Помочь, ну так напишите…
Весёлый Роджер
Всё ТакЪ! ТакЪ Победим! Всех предадим и Победим! Вечный щирый лозунг! А ну ка, уси гуртом спиваем гимн xoxлoмудизма: «Сегодня ми, не на параде, Ми до Эуропы на пути, Ведь с наши Шмуля е в бригаде, С ним, з мудаком, швыдчей ползти! приспыв: Будет xoxлам рабство, рабство на века! У бандерской власти – сила велика!»