На Шпіцбергені побудують ще одне сховище Судного дня
События в миреua.news09 июля 2021

На Шпіцбергені побудують ще одне сховище Судного дня

На Шпіцбергені буде створено підземне сховище на випадок Апокаліпсису, в котре помістять створену людством музику. У подібному вже зберігається стратегічний запас насіння.

Сховище збирається будувати норвезька компанія Elire Management Group, пише Billboard. У ньому розмістять найважливіші для людства музичні записи, від наспівів алеутів до композицій The Beatles. Elire Management Group вже веде переговори з технічної частини з кількома підрядниками, серед яких Piql – організація, яка курирує схоже сховище з копіями артефактів на зразок рукописів Ватиканської бібліотеки і картин Рембрандта.

Музика «майстер-якості» буде зберігатися на спеціальних цифрових носіях, здатних витримувати потужні електромагнітні імпульси, які можуть виникнути в результаті ядерного вибуху. Саме сховище вкопають уземлю на глибину близько 300 метрів, воно повинно з гарантією проіснувати 1000 років.

Elire Management Group планує завершити будівництво сховища до весни 2022 року. Спершу туди помістять музику корінних народів, за ними підуть сучасні записи, на які вдасться отримати дозвіл у правовласників. Що саме залишиться зберігатися для нащадків, визначить Міжнародна музична рада, яка працює над підбором найцінніших композицій для сховища. Також за словами авторів проекту, громадськість зможе голосувати за те, які записи будуть включені в архів, проте як це буде відбуватися, поки невідомо.

Раніше було найкращого музиканта десятиліття за версією Billboard.

У березні в Лос-Анджелесі відбулась 63-тя церемонія нагородження переможців премії Grammy. Через пандемію коронавірусу цьогоріч захід відбувся без глядачів. Його провели у конференц-центрі Лос-Анджелеса замість традиційної арени Staples Center.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Второй раз читаю эту статью. и думаю, что на Украине - нет ни одного настоящего журналиста (кроме конечно ,же,Зубченко,-(Дай Бог ВАМ ЗДОРОВЬЯ ,Александр) Есть проплаченные репортёры -однодневки, есть те которые ищут популярности - А настоящего сильного оппозиционного журналиста (кроме ВАС)-НЕТ .да и откуда могут появиться? Если за эти годы уже убили Олеся Бузину.Те,кто остались на Украине- они пишут по принципу- пипл все скушает- а русскоязычное население- оно такое доверчивое - И вд руг, выясняется, что не все не такео доверчивое...как они думают...Госпожа Крюкова- слуга двух господ-она выслуживается,- и нашим, и вашим - вот только кому она искренне служит ?Ну а Крюковой и ее шефу Гужве еще откликнется это "победобесие"-уже начали падать рейтинги ...ц
Злой белорус
Каждый год на кануне начала августа у Михуила начинается обострение вялотекущей шизофрении.
е
Елена, последний абзац специально для тебя....чтоб бред свой не писала, трепло брехливое...
БУДЕТ АМНИСТИЯ
БУДЕТ АМНИСТИЯ КО ДНЮ ,,НЭЗАЛЭЖНОСТИ,, !!! ВСЕМ уКРАИНЦАМ ОТМЕНЯТ ВСЕ ДОЛГИ ПО ЖКХ !!!
Луна-2
Мишико галстуки еще не все съел? Оставил про запас, в случае нападения на Крым?
Кот
Перепись населения-последний гвоздь в крышку гроба под названием Укрруина!!!
Все уже было
Во время нацистской оккупаци, например, тоже были и журналисты и профессора, и политики, и публика, и избератели. Другое дело, что долго они быть не смогут по техническим причинам.