На світових ринках ціна міді б’є рекорди
События в миреfbc.ua20 декабря 2020

На світових ринках ціна міді б’є рекорди

Вартість кольорового металу – міді на світових ринках, як показують торги, досягла понад 8 тисяч американських доларів за тонну. Таке спостерігається уперше, починаючи з 2013 року. Про це повідомляє провідний постачальник фінансової інформації Bloomberg.

Якщо точніше, то на лондонській біржі вартість однієї тонни міді зросла на 1,4 відсотка – до 8 тисяч 28 доларів за 1 тонну, що є найвищим показником за останні 7 років. На думку аналітиків, ціна на мідь зростає на тлі очікувань її дефіциту, слабкого долара і ролі металу у виробництві технологій для «зеленої» енергетики. Також велику роль відіграє збільшення попиту з боку КНР, яка починає економічно відновлюватися, попри пандемію COVID-19.

Водночас інші кольорові метали теж зросли у вартості, зокрема алюміній – на половину відсотка.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
-------
Главное повод прицепится.
--------
США непохитни удерживать колонию украину захваченую с помощю переворота -ЧОРНОГО МАЙДАНА .
Ван Хельсинг
Американский шабаш.
------
ЧОРНЫЙ МАЙДАН и установление марионеочного придуркуватового режима-клоуны нужны
--------
Последствия ЧОРНОГО МАЙДАНА которые все более проявляются.
ГОВОРЯТ
Говорят что скоро всё позапрещают в бога душу, скоро всех к чертям собачьим запретят! (В.С Высоцкий)
Весёлый Роджер
Шмуля, таки вже построили на свидомой земле пиндосной укроколонии, эуропеидый щирый капитализм, правда, со свинорылом лицом, ну як у тоби: «Днепропетровский районный суд постановил оштрафовать начальника юротдела исполкома Новоалександровского сельсовета Илью Бондаря на 25 тысяч гривен. Столь суровое наказание чиновник получил за то, что требовал откат за «помощь» в строительном тендере в размере ПОЛМИЛЛИОНА гривен…» А в ордынской Рашке – с НЕправильным капитализмом, чиновников на зону закрывают, за это же, вот же отсталые москали! Сало не роняем, а ровными рядами, шматами, усё ховаем!