События в миреnews.obozrevatel.com21 февр.

На узбережжі Ізраїлю через витік нафти масово гинуть тварини

nk_hauz/-mu4sz3ecdhrqqj_8wx8.jpg

На узбережжя Ізраїлю, практично по всій береговій лінії, що омивається Середземним морем, вимило десятки тонн мазуту, внаслідок чого країні загрожує найгірша екологічна катастрофа за останні роки.

Про це повідомляє The Times of Israel. Відзначається також, що уряд порадив ізраїльтянам уникати всіх середземноморських пляжів з півночі на південь через побоювання з приводу впливу смол, оскільки люди, які допомагали очищати берегову лінію, захворіли наступного дня.

Забруднення сталося внаслідок масштабного розливу нафти біля узбережжя, який призвів до загибелі багатьох морських істот, зокрема кита, тіло якого прибило до ізраїльського берега в четвер, 18 лютого. У заповіднику Гадор біля північного міста Хадера риби, черепахи й інші морські істоти забруднені дьогтем.

nk_hauz/-mu4t18k6no_rh1xxkbb.jpg

Причина забруднення – десятки тонн смоли, розлитої в море – поки що остаточно не визначена і розслідується.

Глава Управління природи і парків Ізраїлю Шауль Гольдштейн назвав це "найгіршою екологічною катастрофою Ізраїлю за десятиліття".

nk_hauz/-mu4t1fbttmutitdvrlm.jpg

За словами міністра з охорони навколишнього середовища Гіла Гамліеля, розлив нафти був виявлений приблизно за 50 кілометрах від узбережжя тиждень тому, і винним може бути одне з 10 суден, які перебували в цьому районі на той час.

nk_hauz/-mu4t1cwtpedtdctrakm.jpg
nk_hauz/-mu4t1d_bxhxkirlbqfd.jpg
nk_hauz/-mu4t1amtz-pfz7t3sui.jpg

Допомагати в нанесенні на карту територій, які постраждали від забруднення смолою, а також в очищенні пляжів і інших територій найближчого тижня будуть робітники і волонтери Управління природи і парків, а також тисячі солдатів, заявили Шауль Гольдштейн та начальник штабу ЦАХАЛ Авів Кохаві.

💬 Последние комментарии
Елена
Гимн Советского Союза меня полностью устроит,но и голубыми кальсонами пренебрегать нельзя,память как никак, помру не беда Луночка,все там будем,могу сказать что терять особо и нечего.ну только память о прошлом..., что так всё произошло, из-за роджеров тоже....
Елена
Я мзду не беру,мне за державу обидно,я не Роджер.
Елена
Слава Америке!
Горбатый
Зато ты очень умный! Сразу видно, что человек с Донбасса, а не порожняк.
НУ ТЫ ТУПОЙ ВАЩЩЩЕ!
Из 30 лет о которых ты прокукарекал, 29 - украина согласно своей конституции была ВНЕБЛОКОВЫМ ГОСУДАРСТВОМ !!! Все эти 29 лет нужно было нарушать конституцию украины? Ну ты тупой!
Всрата перемога
Всратые судьи обвинят всратого экс-президента в расжигании национализма среди всратых свидомых масс вследствии их планомерного ограбления и доведения до стостояния геноцида, спланированного всратым Кучмой?
ALWAS
Американцы пусть сами решат свои проблемы. У нас и своих достаточно. И инфляция выше.