На вулицях окремих районів Парижа потрібно буде носити маску
События в миреwww.dw.com09 августа 2020

На вулицях окремих районів Парижа потрібно буде носити маску

З понеділка запроваджується обов'язкове носіння масок на найбільш залюднених вулицях та кварталах Парижа й передмість. Віднедавна в країні спостерігається стрімке зростання виявлених випадків COVID-19.

З наступного тижня жителям і гостям французької столиці, а також столичного регіону Іль-де-Франс доведеться носити захисну маску на окремих вулицях та в певних районах Парижа й передмість. Про запровадження носіння масок просто неба повідомили в суботу, 8 серпня, в столичній французькій поліції, передає інформагенція AFP.

Згідно з повідомленням, нововведення набуде чинності з 8:00 у понеділок, 10 серпня. Під його дію підпадатимуть також діти віком з 11 років. Такі приписи поширюватимуться на найвелелюдніші райони та вулиці міста, запевнили в поліції. Влада обіцяє невдовзі оприлюднити список з вулицями та кварталами, де будуть чинними нові правила, передає інформагенція dpa.

"Багато що вказує на те, що з середини липня спостерігається зростання темпів поширення коронавірусу в регіоні", - пояснюють у поліції, цитує AFP. У міському управлінні поліції також додали, що нині у Парижі та найближчих околицях щодня фіксують по 400 нових випадків інфікування коронавірусом. Особливо враженою є вікова категорія від 20 до 30 років. 

Напередодні у Франції зафіксували майже 2,3 тисячі нових випадків COVID-19. Такий показник набагато перевищує статистику захворюваності за попередні тижні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Абрам, ты шо, не разделяешь демократические ценности? - Сарочка, за хорошие комиссионные, поровну или по справедливости, я разделю любые ценности.
американцы не верят в ваш бре
Амеры не ведутся на эту пустышку и этот миф о "гиперзвуковом" оружии. Никакой "гонки" не будет. В подтверждении своих слов, напомню как Трамп говорил о создании в Америке "супер-пупер ракеты" это такой тонкий троллинг "руськаго гиперь овонгарда"
кипчак
Мягко стелют - жестко спать! Призывают к единству, для того чтобы кого-то потом добить. С ними нужно держать ухо востро, потому что за красивыми словами всегда скрыты коварные планы и четкие цели. На публику все благостно, вот только искать нужно второе дно в их "чемоданчике".
мысли больного головачлена
Голова Член что то размышляет о меморандуме? Кто вообще разрешил таким даунам что то постить в интернете? Больным на голову разрешено "постить" только в своей больной голове.
кипчк
Есть такая профессия у украинцев, "которые в голове активисты"= шавки у ног хозяина, задницу США и Европе лизать и, по возможности, исподтишка лягнуть Россию. Ну не могут они себе другой радости в жизни найти, бедолашные.
кипчак
Неблагодарность, подлость, глупость до добра не доводят. Запад вам поможет?
вот так новость
А как этот прокремлядский сайт, опубликовал каррикатуру на плешивое пуйло? P.S. а могильный, может читать хоть на китайском, хоть на иврите, может вообще не читать, но КОМУ КАКОЕ ДЕЛО ДО ЭТОГО ?