Над залізницями та дорогами у Швеції зведуть мости для оленів
События в миреhmarochos.kiev.ua22 января 2021

Над залізницями та дорогами у Швеції зведуть мости для оленів

Влада Швеції планує побудувати близько 12 мостів на півночі країни, щоб олені могли безпечно перетинати залізничні колії та автомагістралі. Тварини, які мігрують в пошуках їжі, часто стають жертвами аварій, повідомляє The Guardian.

Перший об’єкт повинен з’явитися біля міста Умео. Мости для оленів захистять двометровими парканами. Конструкцію мостів місцева влада обговорювала з пастухами.

За словами ландшафтного еколога Шведського університету аграрних наук Пера Сандстрема, таким чином тварини отримають доступ до альтернативних пасовищ. При цьому олені не будуть перекривати автомагістралі під час міграції.

Глобальне потепління справляє руйнівний вплив на 250 000 північних оленів Швеції. Взимку тваринам важко дістатися до лишайників, які становлять ключову частину їх раціону, так як тепла і волога зима призводить до дощів. А коли температура опускається нижче нуля, на землі утворюються лід, внаслідок чого олень не відчуває запах їжі.

Через це тваринам доводиться шукати їжу в інших місцях, що змушує їх перетинати залізничні лінії чи основні дороги, які часто обгороджені, або де вони ризикують бути збитими транспортом. Отже десяток мостів, запланованих у північних графствах Норрботтен і Вестерботтен, повинні полегшити ситуацію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Именно, это не харьковчане.. Банкет за чей счет... Уж не за их так точно
е
Уважаемый, то что вы знаете я и не сомневаюсь.. Хотелось бы услышать мнение свидомых на этот счёт и почему они считают это нормальным..
Гость
Со и ху@*;;
кипчак
"Типа патриотов" могут свозить на поездах "дружбы", хотя в Харькове свой белый вождь Билецкий мог уже воспитать воинство с отбитыми мозгами.
кипчак
Еще не объявился у них фюрер. Появится, дорвется до власти тогда прятаться не нужно, а пока у них временная работа и периодические заработки. Может не все знают, кто они или не все считают себя "патриотами", нанялись по объявлению - деньги не пахнут. Друге дело, что для всех остальных и для них, в будущем, такая безмозглость вылазит боком.
Игбун Хохлов
Хохлатым ебанатам нечем заняться. Никому эта пропагандонская хрень не интересна. Эти шыдэвры и по 5 человек в кинотеатрах не собирают.
Игбун Хохлов
Парашенко в говне разбирается. Он всю страну в него окунул.