События в мире24tv.uaSep 30

Найбільша гора Західної Європи вже 10 років стає все нижчою

nk_hauz/oTL5KjHng.jpeg

Найбільша гора Західної Європи – Монблан – продовжує втрачати висоту. Від 2017 року вона стала меншою на цілий метр.

Монблан був 4 807,81 метра заввишки станом на вересень 2021 року. У 2017 ж – 4 808,72 метра. Чому гора меншає – експерти поки пояснити не можуть.

Монблан меншає вже 10 років. У 2007 році ця найвища у Західній Європі гора була 4 810,90 метра заввишки. Фахівці-географи кажуть, що щорічно вона втрачає приблизно 13 сантиметрів.

  • У 2021 році експерти у Франції, де ця гора розташована (на кордоні з Італією), підрахували, що тільки з 2017 року Монблан став меншим на майже метр
  • Вереснева експедиція встановила, що ця вершина в Альпах стала 4 807,81 метра заввишки. Тоді як у 2017 році цей показник становив 4 808,72 метра.

З іншого боку, показник 2019 року був дещо нижчим – 4 806,03 метра. Чому так сталося – достеменно невідомо.

Тепер кліматологи, гляціологи та інші вчені мають переглянути всі зібрані дані та висунути теорії для пояснення цього явища, – мовиться у пресрелізі експедиції.

Вимірювальну експедицію організовують, до слова, що два роки. Особливе занепокоєння у її учасників викликає прискорення танення льодовиків у світі.

Довідка: Монблан (Біла Гора) – вершина в Західних Альпах, яку вважають найвищою у Західній Європі. Розташована на кордоні Франції та Італії, між італійським містом Курмайор і французьким Сен-Жерве-ле-Бен.

💬 Последние комментарии
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...
Гость
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота.