События в миреmind.uaOct 13

Найбільша інвесткомпанія Європи створить фонд для тих, хто бажає інвестувати у вино і сир

nk_hauz/WzjRyCDnR.jpeg

Найбільший в Європі керуючий активами Amundi, що розташований в Парижі, намір залучити до 200 млн євро ($231 млн) для фонду, який буде інвестувати в виробників вина, сиру і шинки.

Чиста прибутковість організації очікується в розмірі від 5% до 5,5%, повідомляє Bloomberg.

Фонд планує розмістити більшу частину свого капіталу в Італії, але також передбачає можливість підтримки виробників продуктів і вина у Франції та Іспанії.

Новий фонд буде пропонувати інвесторам захист, якщо якийсь із кредитів виявиться невигідним. В якості застави по позиках планується використовувати вироблені сир, шинку і вина, вартість яких зростає з часом.

«Очікується, що товарно-матеріальні запаси будуть знаковими продуктами італійської харчової промисловості і як такі можуть бути продані на відкритому ринку в разі несприятливого сценарію», – йдеться в документі.

Amundi розраховує на продовження зростання ринку італійських делікатесів і вина, обсяг якого оцінюється в 6,4 млрд євро.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.
Тут вот оно что
Это ж не американцы сильные! Это конкуренты слабые!