Найбільша в світі вугільна компанія інвестує в проєкт сонячної енергії потужністю 3 ГВт
События в миреbykvu.com24 марта 2021

Найбільша в світі вугільна компанія інвестує в проєкт сонячної енергії потужністю 3 ГВт

Найбільша в світі вуглевидобувна компанія Coal India Limited (CIL) планує інвестувати в проєкт сонячної енергії потужністю 3 ГВт спільно з державною компанією NLC India.

Про це повідомляє британська телерадіокомпанія BBC.

Компанія також хоче брати участь в аукціонах з продажу сонячної енергії в Індії і вигравати проекти, пропонуючи найнижчі ціни на чисту енергію.

Це величезний крок для компанії.

“Вугільний бізнес, як ви знаєте, ми втратимо в наступні два-три десятиліття. У найближчі роки сонячна енергія поступово замінить вугілля в якості основного джерела енергії”, – сказав голова CIL Прамод Агарвал в інтерв’ю Reuters.

Проект компанії по сонячної енергії з NLC India буде коштувати 125 мільярдів рупій (1,73 мільярда доларів), при цьому очікується, що CIL інвестує приблизно половину цієї суми до 2024 року.

За три роки до березня 2020 року група закрила 82 шахти і скоротила штат на 18 600 чоловік.

Агарвал сказав, що він очікує подальшого скорочення штату, при цьому зекономлені кошти можуть бути реінвестовані в виробництво сонячних батарей.

В даний час Індія споживає близько одного мільярда тонн вугілля щорічно, що робить її другим за величиною споживачем в світі після Китаю.

За даними міністерства вугільної промисловості Індії, CIL на сьогоднішній день є найбільшим виробником вугілля в країні: компанія планує добути 710 мільйонів тонн вугілля в 2020-2021 роках.

За даними Агентства енергетичної інформації США, це трохи більше, ніж добули всі вугільні компанії США в 2019 році.

Індія підписала Паризьку угоду про зміну клімату та взяла на себе зобов’язання скоротити свої викиди до 35% до 2030 року в порівнянні з рівнями 2005 року.

У минулому році викиди в країні знизилися вперше за десятиліття.

Індія сподівається провести 175 ГВт з поновлюваних джерел енергії до наступного року, а до кінця десятиліття – 450 ГВт.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?