События в миреwww.ukrinform.uaOct 9

Найбільший європейський лоукостер зазнав збитків на $1 мільярд

nk_hauz/-mjctym9gbnikmuzybwd.jpg

Британський авіаперевізник EasyJet, що є найбільшим у Європі лоукостером, отримав збиток 1 мільярд доларів – уперше за чверть століття свого існування.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

Авіакомпанія заявила, що отримала збитків за останній фінансовий рік на суму від 815 до 845 мільйонів фунтів стерлінгів (1,05-1,09 мільярдів доларів).

Відтак, EasyJet уже звернувся до уряду Об’єднаного Королівства із проханням про додаткову фінансову допомогу.

Також в авіакомпанії наголосили, що з метою оптимізації витрат у зимовому сезоні зосередяться на прибуткових рейсах. З жовтня і до кінця року перевізник виконуватиме тільки чверть своїх рейсів.

Окрім того, лоукостер визнав, що пандемія коронавірусу стала «найсерйознішою загрозою в історії авіаційної галузі».

💬 Последние комментарии
лУНА - 2
И однако, как ни странно испугались..А вот нужна ли Россия или не нужна -время покажет! И ответка будет .Обязательно .Может и не сейчас но ...БУДЕТ!
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...
е
Напомнить тебе склеротичка про ТВОИ высказывания про аграрную супердержаву? А про "трудяжек"-контрабандистов западян? А про никому не нужный газ, который можно не покупать? А про другой твой бред??? Ась? Когда за СВОИ слова отвечать будешь, а брехло продажное???