События в миреmind.uaJun 2

Найбільший у світі виробник ювелірних виробів вирішив перейти на перероблене золото та срібло

nk_hauz/-m8qpgwx-lkftsk7cdzg.jpg

В Pandora оцінили, що це скоротить викид вуглецю в атмосферу на 99% для золота

Ювелірний дім Pandora, найбільший у світі виробник ювелірних виробів, вирішив відмовитися від використання заново видобутого золота і срібла і повністю перейти на перероблену сировину. Про це повідомляє Forbes.

«Метали, видобуті століття назад, так само хороші, як і нові», – заявив глава компанії Олександр Лачік.

Він наголосив, що новий підхід не позначиться на якості ювелірних виробів. Також в компанії зазначили, що цей перехід також не вплине на ціну виробів і не призведе до значних додаткових витрат.

Наразі Pandora використовує у виробництві 71% переробленого золота і срібла. Компанія відзначає, що близько 15% всього срібла надходить на світовий ринок після переробки.

Очікується, що Pandora повністю відмовиться від використання  видобутого золота і срібла в 2025 році. Це, на думку компанії, має зробити компанію більш привабливою для інвесторів, що прагнуть вкладати кошти в активи, що відповідають в тому числі екологічним цілям.

«Потреба в стійких методах ведення бізнесу стає все більш важливою» », – підкреслив Лачік.

В Pandora підрахували, що перехід на використання перероблених дорогоцінних металів скоротить викид вуглецю в атмосферу на дві третини по сріблу і більш ніж на 99% для золота. У тому числі за рахунок значного скорочення водокористування при видобутку металів.

За даними World Gold Council (Всесвітня золота рада), річний обсяг викидів СО2 в атмосферу всієї пов'язаної з золотом промисловості еквівалентний 126 млн тонн.  Дві третини цього обсягу припадає на видобуток і виплавку золота.

На тлі новини про перехід на перероблене сировину акції Pandora виросли в Копенгагені майже на 5%. Ринкова вартість компанії досягла $33,37 млрд.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Не , булка-ленка! У тебя точно Роджер в голове вместо головного мозга! И это хорошо! Ревнуешь?)))))))
Антиелена
А в Амэрыке, Ленка- недальновидная белка, вообще перестали публиковать данные о ВВП якобы из-за высоковолатильных переменных в формуле расчета. Когда все хорошо, то публикуют ВВП, когда нет - высоковолатильные переменные, т.е. минус! Ну вот нахрен ты эти высеры свои про амэрыку постишь? Сука, иди разбирайся, тупая ты пи@да!
кипчак
История свидетельствует, что сквозь тернии к звездам добраться бывает ближе, нежели с пуховых пирин, сытости и духовной пустоты.
кипчак
А не поздно пить "Боржоми"?
кипчак
Чтобы достичь высокого ВВП, в Китае не допускают шатания по улицам нациков и прочей нечести, все под жестким контролем, скажут сидеть дома, заварят все ходы выходы и - порядок. А для ограничения сильно "умных" мыслителей тоже существуют способы их изоляции от общества, потому и процветают.
УПС.
СЛАВА БОГУ У ВАС БУДЕТ ХУЖЕ. ПРОСТО НАДО ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ВО Время. НА сколько я помню это ж АМЕРИКАНЦЫ ВСЕХ НАУЧИЛИ.
ВОТ
Предлагаю поменять Зеленского на авианосец США. После его распилим и продадим как все у нас.