Найбільший у світі виробник ювелірних виробів вирішив перейти на перероблене золото та срібло
События в миреmind.ua02 июня 2020

Найбільший у світі виробник ювелірних виробів вирішив перейти на перероблене золото та срібло

В Pandora оцінили, що це скоротить викид вуглецю в атмосферу на 99% для золота

Ювелірний дім Pandora, найбільший у світі виробник ювелірних виробів, вирішив відмовитися від використання заново видобутого золота і срібла і повністю перейти на перероблену сировину. Про це повідомляє Forbes.

«Метали, видобуті століття назад, так само хороші, як і нові», – заявив глава компанії Олександр Лачік.

Він наголосив, що новий підхід не позначиться на якості ювелірних виробів. Також в компанії зазначили, що цей перехід також не вплине на ціну виробів і не призведе до значних додаткових витрат.

Наразі Pandora використовує у виробництві 71% переробленого золота і срібла. Компанія відзначає, що близько 15% всього срібла надходить на світовий ринок після переробки.

Очікується, що Pandora повністю відмовиться від використання  видобутого золота і срібла в 2025 році. Це, на думку компанії, має зробити компанію більш привабливою для інвесторів, що прагнуть вкладати кошти в активи, що відповідають в тому числі екологічним цілям.

«Потреба в стійких методах ведення бізнесу стає все більш важливою» », – підкреслив Лачік.

В Pandora підрахували, що перехід на використання перероблених дорогоцінних металів скоротить викид вуглецю в атмосферу на дві третини по сріблу і більш ніж на 99% для золота. У тому числі за рахунок значного скорочення водокористування при видобутку металів.

За даними World Gold Council (Всесвітня золота рада), річний обсяг викидів СО2 в атмосферу всієї пов'язаної з золотом промисловості еквівалентний 126 млн тонн.  Дві третини цього обсягу припадає на видобуток і виплавку золота.

На тлі новини про перехід на перероблене сировину акції Pandora виросли в Копенгагені майже на 5%. Ринкова вартість компанії досягла $33,37 млрд.

Написать комментарий