События в миреnewformat.info20 февр.

Найбільшу в історії партію кокаїну конфіскували в Великобританії

nk_hauz/-mtz1zfhmx1jp_zt2wvv.jpg

Британські правоохоронці знайшли 2,3 тонни кокаїну в партії бананів, ввезених з Колумбії.

Про це повідомляє телеканал Sky News.

Повідомляється, що наркотик конфіскували відразу після прибуття вантажу в Портсмутський міжнародний порт. Пізніше правоохоронці провели озброєний рейд на промисловому об’єкті на півночі Лондона, куди повинні були доставити палети з бананами. У справі про контрабанду наркотиків були арештовані десять чоловіків у віці від 21 до 56 років.

Національне агентство по боротьбі зі злочинністю заявило, що вартість виявленого кокаїну може досягати 184 мільйонів фунтів стерлінгів. Це стало найбільшою в історії партією кокаїну, конфіскованої в Великобританії.

Раніше двоє британських наркоторговців спробували перевезти кокаїн через Північне море на гідроциклі і мало не загинули. На зворотній дорозі з Нідерландів у них скінчилося паливо. Коли невдалих злочинців виявили рятувальники, у одного з з них діагностували обмороження, а в іншого — виснаження. Їх доставили в лікарню Норфолка, проте рятувальників насторожило підозрілу поведінку чоловіків, і вони зв’язалися з поліцією. Зловмисники збрехали, що рибалили, але поліція провела обшук і виявила два кілограми кокаїну, карту Північного моря, спорядження для дайвінгу і розклад припливів.

💬 Последние комментарии
е
что это за генератор случайных слов у тебя включился?))) к теме статьи и тому что тебе ранее писали ЭТО каким образом относится?
гули гули гули
по традиции начнут перетекать кадры. запах денег что-ли?
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО !!!
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО! ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ ТОЛЬКО И КУКАРЕКАЮТ ПРО ЭТУ ГЫДОТУ!
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.