События в миреrubryka.com6 окт.

Найстаріший тропічний ліс у світі повернули корінним народам Австралії

nk_hauz/TBdqyFD7R.jpeg

Уряд австралійського штату Квінсленд передало в управління народу Куку Яланджі нацпарки Дейнтрі, Сідар-Бей, Блек-Маунтін і Острови Надії загальною площею близько 160 тисяч гектарів.

Про це повідомляє ВВС.

Регіон Дейнтрі – найбільший тропічний ліс в Австралії і найстаріший у світі – йому близько 180 мільйонів років.

У Дейнтрі досі зустрічаються рослини, які покривали Австралію і Антарктиду до поділу континентів від 50 до 100 мільйонів років тому.

nk_hauz/-7L3sFDng.jpeg

Крім того, нацпарк межує з Великим бар'єрним рифом і є однією з головних туристичних визначних пам'яток Австралії.

Представники Куку Яланджі є корінним народом Австралії та вихідцями з тропічних лісів регіонів північного Квінсленда. Віддані їм в управління нацпарки вважаються їх історичною батьківщиною. Дебати про передачу лісів Куку Яланджі тривали чотири роки.

nk_hauz/z7Y3sFDnR.jpeg

"У цій угоді визнається їхнє право володіти своєю країною і керувати нею, захищати свою культуру і ділитися нею з відвідувачами", – йдеться у заяві міністра навколишнього середовища Миган Скенлон.

Парк внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1988-му. У Дейнтрі налічується близько 3 тисяч видів рослин, 107 ссавців, 368 видів птахів і 113 видів рептилій.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!