События в миреdip.org.uaOct 4

Населення Китаю скоротиться удвічі до 2050 року

nk_hauz/cs2PRHv7g.jpeg

Сіаньскій фінансово-економічний університет провів власне дослідження демографічної ситуації в Китаї. Вчені вважають, що найближчі 30 років будуть найскладнішими для Піднебесної: населення країни стрімко старіє, а народжуваність знижується. Про це пише South China Morning Post.

Люди, згідно з опитуваннями, все менше хочуть створювати великі родини і навіть заводити дітей. На думку експертів, такі настрої в суспільстві є серйозним викликом для статусу Китаю як світової наддержави. Однак є й ті, хто вважає, що в дослідженні китайського університету міститься чимало припущень.

Щоб заохотити пари створювати великі родини, китайський уряд недавно розширило політику щодо сімей з двома дітьми, дозволивши їм тепер мати трьох. Але дослідники, які підготували нове дослідження, виявили, що основними перешкодами, що заважають парам створювати великі родини, є, мабуть, більше економічні проблеми і відсутність систем соціальної підтримки, ніж те, що уряд говорить їм “ні”.

“Люди не наважуються заводити дітей через зростаючий економічний тиск”, – пишуть дослідники в своїй статті. “Існує також гостра нестача допоміжних послуг по народженню дітей та догляду за ними”.

Китайський уряд також намагається зробити житло і освіту більш доступними, але дослідники кажуть, що нових заходів недостатньо.

Тим часом, нові дані перепису населення, які, на думку SCMP, ймовірно, є найточнішими в історії завдяки новій методології та практиці перехресних посилань, говорять про те, що діти тепер складають лише 17% населення Китаю, в той час як люди старше 60 років складають 18%.

Дослідники говорять, що це перший випадок у відомій історії, коли старша група населення перевершила молодшу через зниження числа нових народжень, яке, згідно з усіма наявними даними, продовжує скорочуватися.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?