НАТО і Європа мають робити більше для глобальної безпеки — Крамп-Карренбауер
События в миреwww.ukrinform.ua16 января 2021

НАТО і Європа мають робити більше для глобальної безпеки — Крамп-Карренбауер

Німецькі консерватори мають робити свій внесок у те, щоб Німеччина, Європа та євроатлантична спільнота сильніше протистояли сучасним загрозам, у тому числі з боку авторитарних держав.

Про це заявила голова Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер, відкриваючи з’їзд політичної сили, передає кореспондент Укрінформу.

«Німеччина потребує ще сильнішої, ніж будь-коли, стратегічної, впевненої європейської політики, відповідальної ролі у зовнішній і безпековій політиці. Німеччина та Європа мають проявляти більшу ініціативу, більше робити для безпеки у себе та в сусідніх регіонах - дипломатією і, якщо буде така потреба, військово. Ми повинні разом дати євроатлантичному альянсу новий поштовх і разом краще захищатися проти загрози з боку авторитарних держав, проти агресій і тероризму», - заявила Крамп-Карренбауер, яка є також міністром оборони ФРН.

Німеччина загалом потребує послідовної, передбачуваної політики, навіть якщо це передбачає непопулярні заходи, сказала вона. Більш того, завданням ФРН, на думку міністерки, є утримати ЄС разом перед викликами пандемії.

Крамп-Карренбауер підкреслила, що партія консерваторів швидко вчиться, готова до компромісів і доводить, що є, була і буде «найсильнішою партією в центрі».

«ХДС готова до виборів 2021!», - запевнила вона.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кочегар коммуны
Вот напрасно Алексеевич премию дали. Ей лечиться нужно, а не премию. И напрасно наплевательски относитесь к психическому здоровью своих избирателей и прочих налогоплательщиков.
Кочегар коммуны
Товарищ Манфред, а Нобелевская премия за трусы есть? Должна быть! Иначе дискриминация по роду трудовой деятельности получается.
Кочегар коммуны
За Алёшу не волнуйся. Он под присмотром. Шьёт трусы. Созидательный труд, между прочим. А созидательный труд на благо общества дарит человеку и здоровье и радость, то есть хорошее настроение.
Кочегар коммуны
Товарищ Манфред, а рассказать изберателям и прочим налогоплательщикам почему Россия там слабо? Или тупо нет никакого понимания или демократия не велит? Если нет понимания, то звони в Кремль и спроси что и зачем! Если демократия не позволяет, то консультируется в Минске! Не тупи, товарищ! И не корми свидомых! Это не есть гуд!
Канцлер Германии
И отключи от газа, хахаха )) Такой долбоеб, а решает отключить все из-за Украины. Европа не видит, что происходит в Украине!!!
кипчак
США сказали, что они пример демократии и всего-всего лучшего в подлунном мире, во и верьте, нечего копаться каким способом, для чего и почему. Не пытайтесь повторить - что позволено Юпитеру, не позволено быку, быстро рога обломают.
е
Елена, так что там с Законом на Украине в контексте данной статьи? Где ответ????