НАТО проведе масштабні навчання в Балтійському морі
События в миреukrainian.voanews.com03 июня 2020

НАТО проведе масштабні навчання в Балтійському морі

17 країн НАТО і 2 країни-партнери візьмуть участь у навчаннях у Балтійському морі з 7 по 16 червня. До навчань долучать 3 000 військових, повідомили в НАТО.

«Навчання збільшують гнучкість, взаємодію між країнами Альянсу та країнами-партнерами, щоб посилити об‘єднані можливості та продемонструвати міжнародну рішучість задля забезпечення стабільності і, у разі необхідності, захистити регіон Балтії», - йдеться в заяві НАТО.

Під час навчань будуть відпрацьовуватись дії з військово-повітряної оборони, протидія підводним човнам, проведення операцій на морі та розмінування. Через пандемію COVID-19, тренування відбуватимуться виключно на морі.

В навчаннях візьмуть участь Данія, Естонія, Латвія, Литва, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Греція, Португалія, Польща, Туреччина, Велика Британія, Канада, США, Нідерланди, Норвегія, Фінляндія, Швеція.

Навчання BALTOPS проводяться з 1972 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Звычайна мавпа.....
Гость
Какая отвратительная рожа.
Кот Матроскин
Прямо как шимпанза в зоопарке...
Петро
Украинцы не имеют никакого отношения к государству Украина! Мы просто здесь живём, работаем и дохнем. Да и самого суверенного государства Украина никогда не было. Ещё скажите, что, это украинцы майданы устраивали, угу чичас... Это, как русские Белый дом расстреливали.
Елена
А вот и нет,самая главная страна на Западе и в мире в целом США, оттуда и исходим.В Сирии между прочим Америка присутствует ,военные американские.
Елена
А его не выпускали,он там ,в дурке,всё время сидит ,болезный,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игбун Хохлов
Пэтро, ты зовсим з глузду зъйихав? Пиндосов там еще не хватало. Нужно на укропов ультиматумами давить, а с америкосами пусть они сами разбираются. Тем более, что пиндостану нынче не до хохлостана. У них ковид и нигеры свирепствуют.