Національна авіакомпанія Сінгапуру відзвітувала про найбільший збиток у своїй історії
События в миреmind.ua07 ноября 2020

Національна авіакомпанія Сінгапуру відзвітувала про найбільший збиток у своїй історії

Найбільший азіатський авіаперевізник Singapore Airlines зазнав найбільшого збитку за квартал, що завершився 30 вересня, повідомляє Bloomberg. Компанія відзвітувала про збитки в $1,7 млрд, при тому, що той же період минулого року був для перевізника прибутковим – вона тоді заробила $70,1 млн.

Основна причина втрат компанії, як і складного становища всієї світової авіагалузі, – це пандемія коронавірусу, пише Forbes. Через закриті кордони і карантинні обмеження пасажирські перевезення групи компаній Singapore Airlines в першому фінансовому півріччі знизилися на 98,9% (в перерахунку числа пасажирів на один кілометр), вказано в піврічній звітності перевізника. Виручка за останній квартал знизилася на 81%, до $581,5 млн.

Група має намір скоротити приблизно 20% персоналу – 4300 робочих місць у своїх трьох підрозділах.

Іншим співробітникам скоротили зарплати, заохочували ранній вихід на пенсію і добровільне звільнення, йдеться в звітності.

Компанія залучила фінансування в розмірі $8,16 млрд за рахунок пропозиції інвесторам права на покупку акцій і позик, щоб вижити, зазначив Bloomberg.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту прогнозує, що рівень пасажирських перевезень може не повернутися до «доковідних» показників до 2024 року. Це особливо небезпечно для таких перевізників, як Singapore Airlines, у яких немає внутрішніх напрямків, здатних підтримати бізнес.

«Відновлення після пандемії залишиться нерівним, зважаючи на нові хвилі захворювань по всьому світу і побоювання ввезених з-за кордону випадків зараження. Проте є перші приводи для оптимізму. Пасажири стають все більш впевненими щодо авіаперельотів, враховуючи заходи безпеки і захисту здоров'я, які застосовують авіакомпанії, аеропорти і уряди», – зазначила Singapore Airlines.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
насМНОГО
Даавно было желание написать тут некоторым "писакам", да не знала как, чтоб и не обидеть, и выразить мысли не пишущих,но читающих, нас миллион ,если не больше! и вот наконец-то появился коммент, выражающий мысли оочень многих! Спасибо! Чтоб такое написать, надо иметь не только ум, но и непосредственное отношение к литературотворчеству! Хотя у меня есть мааленькое "но", но к теме оно не относится. БЛАГОДАРИМ ВАС ЗА НАШИ ОЗВУЧАННЫЕ МЫСЛИ!
Вера
лайк...
Эх павлины говоришь
Ха ха ха. Это был Николас Джозеф Фьюри. Они наступали с капитаном америкой на ХАЙЛЬ ГИДРА. За танком стоял мотоцикл с коляской в котором ехали ТОР и Чудо Женщина. а в небе парил человек дерижабль. Ха ха ха. Жесть
Елена
Не соглашусь со склонным характером,по сути я тут только Роджера достаю,ну почти одного, ещё одного тупого коллегу,он не умеет с оппонентами общаться,вот я , маладая и красивая Леночка его учу.ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
кипчак
Наказание господне для украинских "патриотов" - выдающийся деятель, а не украинец, как и большинство других,родившихся на территории нынешней Украины, а происхождение у них мутное, как и сама нация. Кто только не правил, одна только Речь Посполитая резала, жгла, на кол сажала, девок портила и то уже после монголо-татарского нашествия. Вопрос националистам - вы как чистоту крови определяете? Может не стоит заниматься национальными химерами ценой тысяч жизней, здоровья граждан и развала государства?
Тойота
Вообще не имеет смысла. Зачем этот хлам.
Отставка ЗЕ
В отставку ЗЕ