Навколо Мадрида будують "зелену стіну" довжиною 75 км
События в миреrubryka.com19 июля 2021

Навколо Мадрида будують "зелену стіну" довжиною 75 км

Влада Мадрида висаджують навколо міста "зелену стіну". Іспанську столицю повинен оточити ліс протяжністю 75 кілометрів.

Цей проект спрямований на боротьбу з наслідками зміни клімату, пише Еuronews.

На площі в 137 гектарів планує висадити близько 500 тисяч дерев.

"Ми хочемо поліпшити якість повітря у всьому місті, позбутися від так званого острова тепла: в Мадриді температура вище щодо оточуючих його сільських областей. Зелені насадження будуть поглинати парникові гази. Ми маємо намір з'єднати всі лісові масиви, існуючі в столиці", – каже Маріано Фуентес, представник департаменту з питань навколишнього середовища і міського розвитку.

На частку міст припадає від 60% до 80% світового споживання енергії, при цьому вони виробляють до 70% викидів парникових газів.

Ліс має щорічно поглинати 175 тисяч тонн вуглекислого газу.

Творці "зеленої стіни" кажуть, що її не можна назвати парком, тому що там дерева вимагають особливого догляду. Тому для "стіни" вибрали місцеві породи дерев, які повинні рости самі.

Лісом збираються "заповнити" занедбані ділянки землі між автомобільними дорогами та будівельними майданчиками. У тіні дерев температура вже на два градуси нижче, ніж в інших районах Мадрида.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я конкретно спрашивала за бензин,что хотят даже отменить экспорт бензина из России из-за жадности бизнесменов роджеров,вот за это,ибо продавать с меньшей прибылью в России бензин они не хотят,х..ли им что людям это дороговато стоит, собственным гражданам,а Роджер вон как за них то жопу рвёт, яхты и дворцы их защищает,мразь.
Луна-2
Так что ты ему - то, и он тебе - в ответ .))))
Луна-2
Ленок -а что ты скажешь про цены на Украине?Они ведь тоже взбесились .И ТОЖЕ любимые наши правтиели обирают нас -КОММУНАЛКА -цены на продукты - сумасшедшие зарплаты и пенсии не успевают угнаться за ними...и КТО ВИНОВАТ ? в этом - неужели Россия ?м
Луна-2
И никто ничего не крадет .ПОтому, что там уважают частную собственность -труд человека..
Луна-2
Тебя поблагодарить что ли ?Русские своих не бросают .Но есть и политическая целесообразность .Россия - тогда была слаба вот и не смогла помочь- Слишком доверчивой была к США И еВРОПЕ - Потому что, в первые годы после распада , ей не на кого было опереться - ей бы самой выжить . Вот и произошло тогда это .Сейчас она окрепла Пример -Сирия....Так что все впереди...
Луна-2
Можно не читать и так ясно.Россия -враг.Идем в Европу через одно место. Сша - друг и белый господин .
Миша
Ого