События в миреdip.org.ua1 дек.

Названо 10 найгірших авіакомпаній світу за скарги, обслуговування та харчування

nk_hauz/2Y1xnCtnR.webp

Рейтинг найгірших авіакомпаній світу представив сервіс зберігання багажу Bounce.

«Постраждали» Популярні європейські лоукостери, такі як Ryanair та EasyJet, також до списку потрапила популярна у російських туристів португальська авіакомпанія TAP, і популярна в українських туристів «Міжнародні Авіалінії України».

Як заявляють самі експерти, як критерії вибору найгіршої компанії враховувалися насамперед скарги туристів. Крім того, були проаналізовані такі критерії як зручність сидінь, розваги в польоті, правила харчування та здачі багажу.

«Ми всі знаємо, як неприємно опинитися в тісноті кабіни без Wi-Fi або годинами чекати у залі вильоту. Ось чому ми проаналізували враження пасажирів, а також пунктуальність авіакомпаній та максимальну норму провезення багажу як для внутрішніх, так і для міжнародних авіакомпаній, щоб побачити, яка авіакомпанія найменше відповідає вимогам туристів», – заявляють Bounce.

За кожним критерієм сервіс виставляв оцінки за п’ятибальною шкалою, починаючи з одиниці. Найнижчу оцінку отримала колумбійська Viva Air Columbia, яка отримала “одиницю з мінусом” за всіма показниками. У португальської авіакомпанії TAP у свою чергу виявилося найбільше скарг за шість місяців – 1430. Європейські ж лоукостери здебільшого програють через свою «жлобську» політику щодо багажу – деякі не дозволяють провезти безкоштовно не лише багаж, а й ручну поклажу.

Повний антирейтинг з виданими пасажирами оцінками виглядає так:

  1. Viva Air Columbia, Колумбія, 3.4 бали
  2. Viva Aerobus – мексиканський лоукостер, що належить у тому числі ще одному лідеру антирейтингу – Ryanair, 3.6 бала.
  3. Volaris Airlineas, Мексика 4 бали
  4. Ryanair – 4.2 бали
  5. Interjet – ще одна мексиканська авіакомпанія 4.6 бали
  6. Vueling Airlines – іспанський лоукостер з базою у Барселоні, 5. балів
  7. EasyJet, Великобританія – 5.3 бали
  8. TAP, Португалія – 5.3 бали
  9. Міжнародні Авіалінії України – 5.3 бали
  10. Swoop, Канада – 5.8 балів.
💬 Последние комментарии
Одессит
Мерзость и блуд. Вот поэтому следующие поколения будут пидорами и трансами. Единственная здоровая часть - это кто православные и воцерковленные люди. Остальное шлак.
Луна -2
О,вы ее плохо знаете - Она у нас всесторонне развитая личность ..и ШВЕЦ, И ЖНЕЦ, И НА ДУДЕ ИГРЕЦ..Вот только одно плохо- все эти таланты у нее только на бумаге, как у нашего клоуна -президента...А ВОТ "Вадавить "она может такое. что, черти в болоте -и те смеяться будут.
Антиелена
Ёпта, ты еще и шахматист, Ленка-давалка вибратором игралка? Ну капец, какая всесторонне развитая личность! А какие еще шахматные термины ты знаешь? Попробуй "вадавить" из себя. Ну, интересно же!!!
Антиелена
Ты за себя говори, Ленка-в сраку давалка! Не кури всякую хрень!
Елена
Их святейшества не трогать
Елена
На шумерском языке,на нём , это значит мозг, которого нет у меня,и Роджера тоже нет,у обеих нас.
Антиелена
Да-а-а... местным властям хорошо! Молдаванам хорошо без газа, укропитекам без угля, шпротникам без транзита... Ты там под веществами что ли, Ленка-дура-белка? Точки не тебе ставить, ушлепок майданушный!
Авторские статьи