Названо дату та місце поховання чоловіка Єлизавети II
События в миреracurs.ua11 апреля 2021

Названо дату та місце поховання чоловіка Єлизавети II

Принца Філіпа, чоловіка британської королеви Єлизавети II, який нещодавно помер у віці 99 років, поховають у наступну суботу, 17 квітня.

Церемонія поховання відбудеться у каплиці Святого Георгія у Віндзорі — невеликому містечку за 35 км від Лондона, де розташована резиденція британських монархів. Про це повідомляє BBC з посиланням на прес-службу Букінгемського палацу.

Відповідно до побажання покійного, це будуть «ритуальні королівські похорони», а не державні.

Церемонія транслюватиметься по телебаченню й буде адаптована до умов епідемії коронавірусної хвороби COVID-19. На заході, як очікуються, будуть присутні 30 людей — діти та онуки померлого, а також інші близькі родичі. Точний список опублікують 15 квітня.

Вже відомо, що принц Гаррі прибуде на церемонію, а його дружина Меган Маркл за порадою лікаря утримається від поїздки через вагітність.

У день похорону труну принца Філіпа перевезуть із Віндзорського замку до королівського склепу в каплиці Святого Георгія в спеціально модифікованому Land Rover.

Члени королівської родини, включаючи спадкоємця трону принца Уельського, пройдуться за труною, а 94-річна королева поїде окремо до каплиці.

У Британії до 17 квітня оголошено траур, у цей період державні прапори будуть приспущені.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Н
Люди в чате пишут что генпрокурориха трансгендер, очень похоже.
Просто
Власть у которой враг юная и прекрасная Ангелина с телеканала НАШ - такая власть обречена.
Игбун Хохлов
Это тебе на укропТВ рассказали? И чем же этот запад(ло) может навредить России? Ну, было некоторое падение ВВП в 2015 году, в 2016 уже рост пошел. Чемпионат мира по футболу провели на высочайшем уровне, Крымский мост (который невозможно построить) построили с опережением графика, передовую вакцину от ковида изобрели, новейшие самолеты разработали. Сейчас строятся новые гиганты-заводы, СП-2 на завершающей стадии, в Россию перебросили часть матчей чемпионата по футболу из-за невозможности играть в Европе (точно запад против России?). Все нормально. Да, было падение ВВП в прошлом году из-за короны 3,1%, а средний по миру 4,2%, в пиндостане больше 10%. А вот на хохлопотамии с момента переворота достоинства уровень жизни, действительно, упал раз в 5, а то и больше. Так почему санкции вводят против России, а страдают хохлы? Все очень просто: хохлоту никому в мире не нужны. Это всего лишь расходный материал. Туалетная бумага: подтерлись и выкинули. Это понимать ума много не надо. Только у хохлоту его нет абсолютно.
Владимир
Что передового?
см
деграданты((
см
Грабители Киева!!!
Bridge Finance
Хороший день Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз (bridgecoparate@gmail.com)