События в миреcikavosti.comOct 20

Названо країни, в яких швидше за все руйнуються екосистеми

nk_hauz/-mk4pgaaauwnhkfs6rxk.jpg

Природа дає нам дуже багато, хоча в сучасному світі ми все рідше замислюємося про це. Їжа, вода, чисте повітря - все це дає нам Земля. Згідно з аналізом однієї з найбільших страхувальних компаній Swiss Re, одна п’ята частина країн світу знаходиться під загрозою руйнування своїх екосистем. Згідно з доповіддю, більш ніж половина світового ВВП (42 трильйонів доларів) залежить від біорізноманіття та природних ресурсів. Однак, незважаючи на це, багато країн «засліплені» і продовжують «брати» у природи більше, ніж вона може дати. У своїй доповіді Swiss Re представила Індекс ризику для біорізноманіття та екосистем. Він був створений для того, щоб допомогти страховикам оцінити природні ризики в регіонах. Однак представники компанії говорять, що ця робота може допомогти великим підприємцям і урядам враховувати стан біорізноманіття та екосистем в процесі прийняття економічних рішень. В ході дослідження, автори роботи побачили, що такі країни, як Австралія, Ізраїль і Південна Африка, займають перше місце в рейтингу Індексу ризику. Swiss Re також виділяє Індію, Іспанію та Бельгію. Відзначаються і країни з крихкими екосистемами і великими сільськогосподарськими секторами, такі як Пакистан і Нігерія. Такі країни, як Бразилія та Індонезія, мають великі площі незайманих екосистем, але й сильну економічну залежність від природних ресурсів, що свідчить про важливість захисту цих місць. Індекс Swiss Re заснований на оцінці 10 ключових «послуг природи»: забезпечення чистою водою і повітрям, продовольством, деревиною, запилення, родючість грунтів, стійкість до ерозії і захищеність прибережних районів, а також цілісність середовища проживання. Країни чий індекс становить понад 30% вважаються схильними до ризику руйнування. Swiss Re заявила, що як розвиваються, так і розвинені країни знаходяться під загрозою втрати біорізноманіття. Наприклад, нестача води може завдати шкоди виробничим секторам, об’єктам нерухомості і ланцюжкам поставок

💬 Последние комментарии
наблюдатель
И "на улицах 1941 года горели многочисленные марксистско-ленинские труды, в которых перестали видеть источник мудрости, а стали видеть нежелательную улику...".
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Авторские статьи