События в миреwww.ukrinform.uaJun 9

Негода у Шрі-Ланці забрала життя 18 осіб

Через проливні дощі та сильні вітри на Шрі-Ланці загинули 18 осіб, загалом постраждало понад 200 тисяч.

nk_hauz/-mbjmcpasf1b1rjhkp6y.jpg

Як повідомляє Укрінформ, про це пише Сіньхуа.

“Вісімнадцятеро людей загинуло й понад 207 тисяч постраждало унаслідок тривалих проливних дощів та сильних вітрів, що панують на Шрі-Ланці протягом останніх днів”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що за офіційними даними 10 з 25 районів країни серйозно постраждали від дощів й на території багатьох тривають рятувальні роботи.

“Понад 23 тисячі жителів регіонів із підвищеним ризиком було евакуйовано, на додачу було розпочато пошукову операцію по знаходженню однієї особи”, - стверджує Сіньхуа.

Упродовж найближчих днів очікується випадіння ще 150 мм опадів й вітри швидкістю 50-55 км/год. З огляду на це жителів острівної країни попередили про небезпеку блискавок та зсувів ґрунту.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?