Негода в Іспанії: Мадрид та околиці оголосили зоною стихійного лиха
События в миреwww.ukrinform.ua20 января 2021

Негода в Іспанії: Мадрид та околиці оголосили зоною стихійного лиха

Уряд Іспанії оголосив столицю країни Мадрид та весь столичний регіон, котрий минулого тижня постраждав від буревію "Філомена", зоною стихійного лиха.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

Це сталося після того, як регіональний уряд Мадриду попередив, що обіцяні на середу дощі можуть призвести до повені та "подальшого хаосу" у місті та його околицях.

"Прогнозовані AEMET (державне агентство погоди) дощі, хоча й помірні, можуть спричинити повені, коли вся крига почне танути", - заявили в регіональному уряді.

Повалені дерева та снігові замети під час негоди, що вирувала минулого тижня, перекрили автошляхи та залізничні колії, припинивши зовнішнє постачання до Мадриду та залишивши полиці супермаркетів міста порожніми.

Як зазначається, багато вулиць та тротуарів досі не очищені від снігу, який подекуди почорнів від забруднення та змішався зі сміттям, яке міська влада намагалася збирати під час негоди та упродовж наступних днів.

Як повідомлялося, шторм «Філомена» приніс потужні снігопади у Мадрид та на значну частину сусіднього регіону Кастилія-Ла-Манча.

У зв'язку зі снігопадами у Мадриді підвищили рівень стихійної небезпеки до найвищого. Це було зроблено вперше з 2007 року, коли й було запроваджено відповідну систему градації.

Міська влада Мадриду оцінила збиток, завданий місту аномальним снігопадом напередодні, у майже 1,4 млрд євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да причём тут Ильич,он там в отличие от твоих хозяев жить не собирался, чуешь разницу?он собирался жить в России и использовал для этого все возможности.,а Лужков не прожил столько,бо луба дал прежде срока,не ожидал шо помрёт рано,и миллиарды не помогли, печально,,ха.
е
Это тебе нечего ответить... Сразу хамить начала.. Цифры что он привел все в открытом доступе, но ты их смотреть не будешь, т.к. тогда перемога на глобус не натягивается....
е
О как занервничала когда тебе твои же слова о контрабанде (фактически воровстве) в морду ткнули...
Весёлый Роджер
Всё верно, там просто забыли дописать "... защиты Свободы И БАНДЕРОВСКОГО слова".
Весёлый Роджер
Ты Шмулёк, мразь безродная и подзаборная, защитник убийц детей, ты лучше себе на дупе нарисуй красные линии, щоб дальнобои бачили на скики тебе засаживать! Понял мудак?
кипчак
Какой кошмар! По версии украинской власти и "патриотов" - сплошные враги народа. Факельные шествия и прочие бандеровские прелести с дерьмом, драками и оскорблениями обеспечены. Лучше бы все-таки сначала последних изолировать в учреждения, где им подлечат психику, объяснят элементарные правила этики и культуры, обучат кое-каким трудовым навыкам , подготовят к посильной малоинтеллектуальной работе.
Весёлый Роджер
Нет «е», он не ответит - у Шмули сейчас: Лужков в Лондоне, «Русский лес» и «крабы», всё по методичке – треба отработать тему. Иначе не получит 10 грн/ день. Он классический жмот - кашерный нищеброд – за такие гроши либо удавится, либо будет писать ахинею.