Незабутнє враження. У Південній Африці туристам запропонують переночувати в поїзді, припаркованому на мосту
События в миреnv.ua13 июля 2020

Незабутнє враження. У Південній Африці туристам запропонують переночувати в поїзді, припаркованому на мосту

У Південній Африці будують унікальний розкішний курорт, який надасть своїм гостям можливість оселитися в поїзді, припаркованому на мосту через річку Сабі в національному парку Крюгер.

Дату відкриття курорту під назвою Kruger Shalati ще не затверджено остаточно, оскільки будівництво було призупинено через Covid-19, але співробітники розповіли CNNTravel, що проект має запрацювати до грудня 2020 року.

Відремонтований поїзд з 24 вагонами буде постійно перебувати на невикористовуваних коліях мосту. У вагонів будуть великі холи зі скляними стінами з видом на річку, оформлені у співпраці з місцевими художниками. На самому мосту будуть знаходитися окрема їдальня і басейн.

Міст знаходиться поруч з табором Скукуза в національному парку Крюгер, де вільно переміщаються леви, леопарди, носороги, слони і африканські буйволи.

Вартість проживання в такому особливому «номері» обійдуться мінімум в 520 доларів за ніч на людину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать