События в миреwww.ukrinform.uaAug 5

Незаконний обіг зброї: Мексика подала в суд на кількох найбільших виробників США

nk_hauz/lIokDtGnR.jpeg

Уряд Мексики подав позов до суду на деяких найбільших виробників зброї в США, звинувативши їх у розпалюванні кровопролиття через «безрозсудну ділову практику».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

У позові стверджується, що компанії знали про свою участь у незаконній торгівлі зброєю, що спричинило чимало смертей.

Мексика заявила, що компанії використовували «маркетингові стратегії для просування зброї, які є ще смертоноснішими без механізмів безпеки або відстеження».

Уряд вимагає компенсації в розмірі 10 мільярдів доларів, проте рішення про будь-яку суму компенсації буде ухвалювати суд.

Звинувачені компанії, серед яких Smith & Wesson і Barrett Firearms, поки що не коментують позов.

За оцінками уряду Мексики, близько 70% зброї, що надходить до держави, має країну походження США. Тільки у 2019 році понад 17 000 вбивств у Мексиці були пов'язані з незаконним обігом зброї.

💬 Последние комментарии
Елена
Выговор вкатали, выгонять выгоняли ,просто на другую работу сразу можно было устроится сразу,алкаш.
Елена
Посмотри на Китай , никто не говорит что не надо было менять,надо, всё развивается и социализм тоже развивается,не стоит на месте, дикий запад помнишь?так и здесь, офигеть,на пальцах объяснять надо.
Елена
У России и союзников то и нет,даже вассалов, живёте в мире иллюзий, славного прошлого,а в Кремле то власовская власть,сотни миллиардов долларов из России каждый год уходят на Запад и это лучший показатель командорской власти которая делает вид что она национальная и независимая.,так и вижу независимость России от Запада,как там импортозамещение пошло? хреново,это ещё мягко сказано.
гость
Не гадь петро.......
е
в задаче спрашивается с кем теперь дружить начнет эта самая Франция?? Елена, ау.... не подскажешь с кем?
Рагуль
Шлюхи борются за благосклонность своего сутенёра.
е
шо, обосралась вместе со своими хозяевами? причитать начала.... Тебе тупой тут Оззи все написал.. добавить еще твоего бреда или хватит с тебя??? Ты за свои слова когда ответишь, а?