События в миреwww.ukrinform.uaJul 3

Німеччина й Британія мають намір підписати договір про співпрацю

nk_hauz/-mdf7ghcf_z9a9nmb4in.jpg

Німеччина й Велика Британія мають намір підписати договір про співпрацю і проводити щорічні урядові консультації, аби вивести двосторонні відносини на новий рівень після виходу Британії з Євросоюзу.

Про це йшлося на спільній пресконференції канцлера ФРН Ангели Меркель та прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона у Лондоні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Після виходу Великої Британії з ЄС доброю нагодою буде відкрити нову главу також у німецько-британських відносинах і віднайти цілком прагматичні формати в галузях, де ми маємо тісні контакти. До цього відноситься, зокрема, питання проведення регулярних урядових консультацій», - заявила Меркель.

За її словами, британський прем’єр запропонував поглибити відносини «шляхом договірних норм», і німецька сторона цілком готова разом опрацювати такий договір про дружбу або співпрацю, який оформить весь спектр відносин.

Співпрацю з Джонсоном вона оцінила як «тісну та добру», сповнену «чудового порозуміння».

У контексті завершення процедур щодо Brexit Меркель зазначила, що не варто пришвидшувати процес, потрібно просуватися крок за кроком. Наступним є врегулювання «північноірландського протоколу» в інтересах усіх сторін. Канцлер висловила оптимізм щодо розв'язання питання з Північною Ірландією, вважаючи, що для цього достатньо підстав.

На зустрічі порушувалося й питання щодо переповнених стадіонів під час матчів Євро-2020. Зокрема, Меркель сказала: «Я дивлюся на це з великим занепокоєнням».

Вона нагадала, що організатори матчів у Мюнхені вирішили допускати на стадіон менше вболівальників. На її думку, «британський уряд має прийняти своє рішення».

Своєю чергою Джонсон назвав свою позицію «дуже чіткою» і наголосив, що вона ґрунтується на порадах науковців. Британський прем'єр-міністр підкреслив, що відвідувачі допускаються на трибуни стадіонів виключно за наявності негативного тесту на коронавірус. Він також наголосив, що у країні понад 85% громадян отримали принаймні одну дозу вакцини проти коронавірусу, а 63% – обидві дози.

Після переговорів з Джонсоном канцлер ФРН вирушила на зустріч із королевою Великої Британії Єлізаветою ІІ. Її Величність уже приймала Меркель у 2008 і 2014 році, а у 2015-му вони зустрічалися під час візиту королівського подружжя до Берліна. Окрім того, Меркель разом з колегами з країн G7 зустрічалася з Єлізаветою ІІ під час саміту в Корнволлі у червні.

Вочевидь, це останній візит Меркель до Великої Британії на посаді канцлера. Загалом їх було 22 за час її каденції.

Як повідомлялось, у Шотландії у понад 2 тисяч осіб виявилися позитивними результати тестування на COVID-19 після перегляду футбольного матчу на стадіоні, у фан-зоні або в пабі.

На матчі півфіналу та фіналу чемпіонату Європи в Лондоні на стадіон «Вемблі» буде допущено, як очікується, понад 60 тисяч уболівальників.

💬 Последние комментарии
Существо вопроса
Йо! Гуцул - это и есть настоящий славянин.
Весёлый Роджер
Я все понял, наш Шмуля Сруля – ПАРХАТЫЙ ГУЦУЛ!!! То-то у него «сильная» така сображаловка – ЙоЕЙ!!! «….регион, где живут гуцулы, румыны, венгры и евреи,…»
Существо вопроса
Кто вообще придумал этих венгров? В Венгрии нет никаких финно-угров! Только язык! Бедлам!
Весёлый Роджер
«Елена -08 декабря 2018- Мировой конфликт связанный с агрессией орды решит госдеп. Причем очень быстро и конкретно.Не позволит США Орде с 2 процентами мирового ввп устанавливать свои правила игры на планете Земля.Головокружение от блицкрига на Украине закончиться для орды очередным мировым позором по сценарию более печальному и кровавому чем разал СССР 91 года...Пружина критически сжата и развязка для русского мира будет трагической и очень быстрой...» «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперед. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберег свою жизнь… Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял…» (Украинский политик Арсений Яценюк приобрел в городе Майами штата Флорида 24 виллы стоимостью от 1 до 5 миллионов долларов. Сала МУДАКАМ майдана!!!) Сало уронили – хероям убийцам мало! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» P.S. Голодная, сожравшая всех ежей та бобров Россия, вышла на ПЯТОЕ место у Свите по ЭКСПОРТУ свинины!!! А каком месте вильнодупая эуропеидная колония, оккупированная запизденцами та пиндосами?
Весёлый Роджер
Это каким образом я это делаю? Эй мразь наёмная Шмуля Сруля - отвечай! Это тем, что указал цены на ХЛЕБ в "голодной Рашке" в ДВА РАЗА ниже чем у сытых эуропеидив? Этим? Или тем, что стали Русскую Ладу на ЗАЗе выпускать? Или тем, что Россия впервые за 100 лет вышла на ПЯТОЕ место в Мире по экспорту свинины? А щирые долбоэбы даже в ТОП-100 не вошли? Этим? Ну ты и мразь поганая Шмуля, пердун ты продажный! Пидзаборный ты пархатый высерышь! Щоб у тебя от мацы несварение було!
З ПОКРАЩАННЯМ ВАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ ВАС, уКРАИНЦИ!!!
"кАМЕНЯР"! уКРАИНЕ ОТВЕЧАТЬ ПРИДЁТСЯ!!!
Ответить на поставленные тебе вопросы ты не желаешь, "переводя стрелки" на другие темы!!! Неудобную для себя правду ты как огня боишься!!! фашистской украине за свои преступления в Донбассе, в Одессе, в Украине ответить всё равно придётся!!!