Німеччина виділить 1,5 млн євро на водневий завод в Саудівській Аравії
События в миреglavcom.ua04 января 2021

Німеччина виділить 1,5 млн євро на водневий завод в Саудівській Аравії

Завод Helios Green Fuels почне виробництво зеленого водню в 2025 році

ThyssenKrupp, один з найбільших промислових концернів Німеччини, виділить 1,5 млн євро на будівництво в Саудівській Аравії заводу по електролізу водню Helios Green Fuels. Це частина німецької національної стратегії щодо підтримки водневих технологій у всьому світі, - повідомляють Elektrovesti.

Німеччина має намір до 2050 року перейти до повністю безвуглецевої економіці, однак можливості з виробництва власного зеленого водню обмежені, і ФРН має намір екологічно чисте паливо імпортувати. Зокрема, з країн зі сприятливими умовами для розвитку сонячної енергетики. До яких, до речі, відноситься і Україна: нагадаємо, що ще в лютому 2020 року Німеччина заявила про можливість виділення нашій країні 1 млрд євро для виробництва електролізерів і модернізації трубопроводів.

Прагнучи налагодити партнерські відносини за кордоном для забезпечення імпорту водню, Німеччина в червні 2020 року схвалила виділення 9 млрд євро для просування водневих ініціатив. Сам концерн ThyssenKrupp також зацікавлений в даному проекті: для сталевого підрозділу компанії він має велике значення в напрямку декарбонізації і переході до виробництва «зеленої» стали.

Завод Helios Green Fuels для виробництва водню за допомогою сонячних і вітряних електростанцій, оснащений електролізної установкою потужністю 20 МВт, буде побудований ThyssenKrupp в саудівському місті Неом. (Це новий технологічний мегаполіс, на створення якого уряд Саудівської Аравії виділив 500 млрд доларів). Виробництво водню має розпочатися з 2025 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
ой ублюдки !! а это чмо медьведько ты выблядок хоть научись по УКРАИНСКИ ПИСАТЬ И РАЗГОВАРИВАТЬ. . ну что я могу вам всем пожелать. живите долго порализованными в леэачем положении и пусть ваши тела гниют при жизни за то все зло что вы ублюдки принесли в УКРАИНУ. правда она все таки выйдет наружу и вы суки ответите за все зло
е
Так что там с твоим мнением на счет украинских олигархов?..уже вторые сутки бегаешь, собираешься с мыслями?
Елена
А ты пропустил новыну про то что Газпром сказал что наверное закрывают проект Северный поток-2,не млышал?ну ещё конечно не окончательное решение,но .....а ты аж из трусов выскакивавал кричал пропадуть де без российского газа,аж видишь нет, никогда козлоослик не говори никогда, жизнь такая,вещь сложная.а Роджер мерзавец.
Весёлый Роджер
Шмуля ты пропустил эту новину - шо так? Шо болезный, тебе "только Заратустра не позволяет"? А..., ты всрался з перэляку, коди фамилии щирых олигархов бачишь! Вот ты мерзость продажная!
Весёлый Роджер
Оху.нная щирая логика! Так как в России плохой капитализм, то свидомым эуропеидам надо стать предателями и пидставляя Западу дупу, смокчать и драить сортиры мечтая о швыдком панувании за счёт панов. Во логика!!! Просто Жесть!!! Не побачил, а дэ тут труд на благо своей страны? Шо нима? Ну тады ой! Шмуля ты дэбил - мудак, всё ясно с тобой!
тт
пипец
nn
)