События в миреnews.finance.uaOct 2

Нью-Йорк першим в США ухвалив укази щодо умов праці кур'єрів

Влада Нью-Йорка прийняли ряд законопроєктів, які стосуються умов праці кур’єрів. Тепер працівники служб доставки зможуть відмовлятися від замовлень, а роботодавець зобов’язаний платити їм не рідше разу на тиждень.

nk_hauz/M_AS2kD7g.jpeg

Йдеться про кур’єрів, які працюють через додатки на кшталт Uber Eats, Grubhub і DoorDash, передає CNBC.

Зокрема, тепер:

Додатки з доставки повинні перераховувати кур’єрам чайові і повідомляти, скільки їх перерахували, чи відмовився клієнт від чайових і чому;

Водії можуть відмовитися від поїздок мостами або тунелями та встановити максимальну відстань за поїздку;

Сервіси зобов’язані розраховуватися з кур’єром не рідше разу на тиждень і передбачити способи виплати, які не вимагають банківського рахунку та сплати комісій сервісу;

Ресторани будуть зобов’язані пускати кур’єрів в туалети;

Департамент захисту прав споживачів і робітників повинен провести дослідження та встановити суму мінімальної оплати за поїздку.

У DoorDash заявили, що продовжать працювати з усіма зацікавленими сторонами, щоб знайти способи підтримати всіх співробітників служби доставки в Нью-Йорку без непередбачених наслідків. У Grubhub заявили, що підтримують законопроєкти.

Як зазначає видання, влада інших штатів також намагалися захистити гіг-працівників.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Привет Ро!Вчера прошлась за сахаром - самый дешевый -27 гривен Яйца десяток - 30 гривен -в одном магазине -27 гривен -ремонт кроссовок ( латочку насадить и прошить -)-49 гривен.
Луна-2
Где ты видела сахар за 23 гр 80 копеек ?литр подсолнечного масла не меньше 60 гривен .Хлеб уже писала -черный круглый -19 -80. Белый -21-гривна 80 копеек
Украинец
Всех с Великим Праздником!!!!!
лУНА - 2
И однако, как ни странно испугались..А вот нужна ли Россия или не нужна -время покажет! И ответка будет .Обязательно .Может и не сейчас но ...БУДЕТ!
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!