События в миреnews.finance.ua2 окт.

Нью-Йорк першим в США ухвалив укази щодо умов праці кур'єрів

Влада Нью-Йорка прийняли ряд законопроєктів, які стосуються умов праці кур’єрів. Тепер працівники служб доставки зможуть відмовлятися від замовлень, а роботодавець зобов’язаний платити їм не рідше разу на тиждень.

nk_hauz/M_AS2kD7g.jpeg

Йдеться про кур’єрів, які працюють через додатки на кшталт Uber Eats, Grubhub і DoorDash, передає CNBC.

Зокрема, тепер:

Додатки з доставки повинні перераховувати кур’єрам чайові і повідомляти, скільки їх перерахували, чи відмовився клієнт від чайових і чому;

Водії можуть відмовитися від поїздок мостами або тунелями та встановити максимальну відстань за поїздку;

Сервіси зобов’язані розраховуватися з кур’єром не рідше разу на тиждень і передбачити способи виплати, які не вимагають банківського рахунку та сплати комісій сервісу;

Ресторани будуть зобов’язані пускати кур’єрів в туалети;

Департамент захисту прав споживачів і робітників повинен провести дослідження та встановити суму мінімальної оплати за поїздку.

У DoorDash заявили, що продовжать працювати з усіма зацікавленими сторонами, щоб знайти способи підтримати всіх співробітників служби доставки в Нью-Йорку без непередбачених наслідків. У Grubhub заявили, що підтримують законопроєкти.

Як зазначає видання, влада інших штатів також намагалися захистити гіг-працівників.

💬 Последние комментарии
Елена
В нашем беспокойном мире всё может быть.
Елена
Горбачев и Ельцин кумиры Роджера.
Вася
Что то я очкую
РаДар
Три урода и предателя интересов народа! Вечный позор и анафема! Им и их продажным "элитам"! Такие же уроды сейчас занимаются закабалением людей, фашизацией режима правления, проводя насильственную вакцинацию! Это они устраивают диверсии и аварии на шахтах и предприятиях! Это они уничтожают образование, культуру и историческое наследие предков! Это они паразитируют на труде других, презирают и унижают тружеников! Верные слуги Запада, они ни перед чем не останавливаются, и готовы предавать и продавать свою страну и народ! ВРЕМЯ ИХ ВЫШЛО! Они не уйдут от справедливого гнева людей и Божьего Суда! Пусть так и знают!
Елена
В Америке всё есть,в большом количестве.
Елена
У Нуланд наверное разведданные есть,она не с потолка такое взяла.
Елена
Тупые долго на войне не живут,там все долго не живут, тупых убивают первыми.