События в миреua.interfax.com.uaOct 31

Низка відомств США готується протистояти заворушенням у Вашингтоні в день виборів

nk_hauz/-mkxvatyioftdr4lo2nu.jpg

Імміграційна та митна поліція США (ICE) і Прикордонно-митна служба США (CBP) отримали інформацію, що в день президентських виборів 3 листопада в Вашингтоні можуть спалахнути заворушення, повідомляє телеканал NBC з посиланням на двох неназваних співробітників міністерства внутрішньої безпеки.

Представники цього відомства, якому підпорядковуються ICE і CBP, пояснили, що влада вживає підвищених заходів безпеки, зокрема, через хвилю протестів і нападів на об'єкти федеральної власності, які відбулись у США цього року.

Зі свого боку, представник ICE розповів на умовах анонімності, що агенти ICE готові захищати в Вашингтоні будівлі, що перебувають у федеральній власності, а також працювати з місцевою поліцією.

У свою чергу видання The Hill зазначає, що ці запобіжні заходи є лише частиною підготовки влади до безладів, які можуть спалахнути в зв'язку з президентськими виборами.

Так, раніше губернатор штату Каліфорнія Гевін Ньюсом заявив, що він готується до заворушень після виборів. Влада Чикаго провела навчання на випадок дестабілізації ситуації, пов'язаної з виборами. Мер міста Лорі Лайтфут заявила: "ми готуємося до гіршого".

"Американський народ може бути впевнений, що результат цих виборів вирішать американські виборці", - заявив The Hill представник міністерства внутрішньої безпеки Чейз Дженнінгс.

"Щоб внести ясність, міністерство внутрішньої безпеки має обмежені повноваження в тому, що стосується фізичної охорони: наша юрисдикція стосується лише федеральної власності", - уточнив він.

Раніше в жовтні компанія YouGov оприлюднила результати опитування громадської думки, згідно з якими більшість виборців - 56% - очікують зростання насильства в країні після виборів 2020 року.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!