События в миреwww.eurointegration.com.ua16 апр.

Норвегія дозволила США будувати військові об'єкти за новим договором

nk_hauz/-mypnggla2mbiszxnohc.jpg

Норвегія підписала переглянуту угоду зі Сполученими Штатами про те, як регулювати військову діяльність американців на своїй території.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Угода між двома союзниками по НАТО дозволить США побудувати об'єкти на трьох норвезьких аеродромах і одній військово-морській базі, але вони не будуть окремими базами США.

Угода, про яку домовився уряд меншості прем'єр-міністра Ерни Солберг, ще має бути ратифікована парламентом Норвегії для набуття чинності

"Угода регулює і полегшує присутність і проведення навчань США в Норвегії, тим самим сприяючи швидкому американському посиленню Норвегії в разі кризи або війни", - заявили в уряді.

Відносини між Норвегією і Росією, які мають спільний арктичний кордон, поступово поліпшувалися в епоху після холодної війни, але фактично припинилися, коли Москва анексувала Крим в 2014 році.

Це викликало напруженість на півночі через нарощування військового потенціалу по обидва боки кордону і більш частих військових маневрів, але обидві країни також прагнуть співпрацювати з таких питань, як поїздки через кордон і рибальство.

З моменту вступу в НАТО в якості члена-засновника в 1949 році Норвегія заявила, що не дозволить створювати іноземні бази в мирний час або накопичувати ядерну зброю, хоча західні війська можуть проводити навчання на її території.

💬 Последние комментарии
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы, ты чего падла расфилосовствовалась ? Твой удел жевать кизяки и сосать польский вонючий хуй ! Марш на смену на окружной! Может дочка твоя до бандерши там дослужиться !