События в миреprocesser.mediaJul 29

НОРВЕГІЯ ПОБУДУЄ ПІДЗЕМНЕ СХОВИЩЕ ДЛЯ ЗАХОРОНЕННЯ CO2

Норвегія виділить 1,7 млрд євро на створення підземного сховища для утилізації CO2. Проект під назвою Langskip передбачає поховання вуглекислого газу на дні Північного моря, у виснажених родовищах нафти і газу.

nk_hauz/-mflceefhs14rgyzmvty.jpg

За допомогою уловлювання та утилізації CO2 можна нейтралізувати шкоду, яку приносять навколишньому середовищу виробництва.

Langskip – входить у програму Норвегії щодо виконання умов Паризької кліматичної угоди і досягненню до 2050 року нульового викиду CO2. Норвегія розраховує, що цей проект не тільки сповільнить глобальне потепління, а й також створить тисячі нових робочих місць.

Повідомляється, що сховище зможе вмістити понад 80 млрд тон CO2. Це дорівнює емісії парникових газів Норвегії за більш ніж тисячу років.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Макс
Однако представители трудящихся масс плохо стали вести себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Контролеры и совсем не исчезли, у них портативные валидаторы и квитанционная книжка для штрафов. Если не знаете, зачем пишите?
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повили себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Сколько можно тут мусорить, убогий
Гость
И если поживём... и как-то так.
антиПетя
Петруха сам себе пишет... Иди уже куда-то туда...