Нова транскордонна стежка познайомить туристів із лісовим світом країн Балтії
События в миреwww.ukrinform.ua18 марта 2021

Нова транскордонна стежка познайомить туристів із лісовим світом країн Балтії

Новий пішохідний маршрут протяжністю 2 141 км з'єднує ліси й національні парки Литви, Латвії та Естонії, надаючи мандрівникам унікальну можливість досліджувати дику природу регіону.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Lonely Planet.

Зазначається, що Forest Trail («Лісова стежка») розділена на 20-кілометрові етапи з варіантами розміщення й транспорту. Вона веде туристів лісовими дорогами і стежками, путівцями й піщаними або кам'янистими пляжами. Маршрут починається від польсько-литовського кордону в районі міста Лаздіяй, продовжується через Латвію, повертає в Ригу й закінчується в столиці Естонії – Таллінні. З 2 141 км маршруту 747 км припадає на Литву, 674 км – на Латвію і 720 км – на Естонію.

Щоб подолати цю стежку, охочим, за попередніми оцінками, знадобиться від 102 до 114 днів. Для планування походу туристи можуть отримати необхідну інформацію, карти й маршрути в форматі GPX на туристичному сайті Baltic Forest Hiking. Тут покажуть початкову й кінцеву точки, як довго триватиме запланований похід, яке покриття дороги і що варто побачити на шляху.

Основні атракції маршруту – Дзукійский і Жемайтійський національні парки, Регіональний парк петель Нямунаса й Каунас в Литві; Кулдіга, Природний парк «Давня долина Абави», Національні парки «Кемері» і «Гауя» в Латвії; Національні парки «Лахемаа» й «Алутагузе», Суур Мунамяґі – найвища вершина країн Балтії (318 м над рівнем моря), Чудсько-Псковське озеро – четверте за величиною озеро Європи – в Естонії.

Варто зазначити, що через пандемію COVID-19 між кордонами можуть бути обмеження, а деякі частини стежки наразі розробляються. Маркування стежки в Курземе та Литві заплановане на літо 2021 року. Додаткову інформацію щодо стежки можна знайти на сайті Baltic Forest Hiking.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Это и есть самые "патриотичные патриоты". По другому они патриотизм не умеют выразить. Удрать от призыва в армию и ломать безобидные и безответные памятники - это настоящий бандеровский героизм.
Весёлый Роджер
Та святы отцы xoxлoнации, бандиты Бандера з Шухевичом! Аминь!
Дефицит Йода
Да пребудет с нами сало!
Довитруенко
Да сынок её уже всё что мог подобрал из того что уронили.
Гость
Ну где эта подстилка Ленка сосалка с придорожной канавы??? Где выкрики про геморроям Сала ?.. запасайся сука горохом и квасолею будешь вырабатывать пердячий газ и кизяки на окружной собирать !!! Говно тупое !!!
Весёлый Роджер
А в это же самое время, на бензо колонке у клятых… Тююю, тай ны …, вже ни такЪ, на водородной колонке… «Пассажирское сообщение на водородных поездах на Сахалине может начаться в 2024 г….» А у щирых пиндосмокчунов, с ранку, вже пойдёт чи войдёт гиперлупа, ну то у дупу панська залупа! Сало не роняем, ровными шматами, для убийц детей - братьёв рагулей – него ховаем! Та щенывмырло спиваем….
е
Сказочники... Т.е по их мнению от Китая до Тайваня лететь дальше чем с их гипотетических аэродромов...про десант вообще смешно читать, китайцы просто численностью затопчут любой экспедиционный корпус....