Новий уряд Італії доручать сформувати колишньому голові ЄЦБ Маріо Драгі
События в миреwww.eurointegration.com.ua03 февраля 2021

Новий уряд Італії доручать сформувати колишньому голові ЄЦБ Маріо Драгі

Президент Італії Серджіо Маттарелла зустрінеться з колишнім главою Європейського центрального банку Маріо Драгі та офіційно доручить йому сформувати новий уряд.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ansa.

В офісі Маттарелли підтвердили, що зустріч з Драгі відбудеться в середу, о 12:00.

Рішення з приводу Драгі було прийнято після того, як лідери партій не змогли домовитися про нову коаліцію після відставки прем'єр-міністра Джузеппе Конте минулого тижня.

Маттарелла висловив надію, що новий уряд отримає підтримку парламенту. Він попередив, що єдиною альтернативою буде проведення дострокових виборів, але це залишить країну в стані невизначеності.

Італійський "Рух 5 зірок" вже заявив, що не підтримає уряд на чолі з Драгі.

Маріо Драгі очолював ЄЦБ вісім років з 2011 по 2019 роки.

Нагадаємо, Конте вимушено подав у відставку, хоч і зумів уникнути оголошення двох вотумів недовіри його уряду в парламенті, але втратив абсолютну більшість у Сенаті після того, як його союзник і колишній прем'єр-міністр Маттео Ренці вийшов з коаліції. 

Ключовою причиною розбіжностей між партнерами стало питання про те, як витрачати надані Євросоюзом кошти на подолання наслідків пандемії. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Выше своего комментария посмотри.там ответ.
е
слышь туго доходящая....Ты не ответила ни на один вопрос как обычно... Повторяю еще раз, раз до тебя со второго раза не дошло: тебя привили? Вакцина прошла все три этапа испытаний? Она рекомендована ВОЗ хотя бы как экстренная???
е
во-во вспоминай свои слова когда про пишешь про моряков 6-го флота.. про проецирование желаний)))
Весёлый Роджер
«Елена – 21 февраля 2021 - Не шали,обормот.а то будут жарить в сраку и давать тебе у рот,сам напросился на такие слова.» Интересно, а як физически всё это дивчина могёт сделать? Да ни как! А наш Шмуля - бачите шановние, снова всрался та прокололся! Ну не старый склеротик мудак?! Ось воно як!
Елена
Америка с нами!а разве не так?так, помогает как может,а ты не знал?как там насчёт оккупантов?не скажешь?ха.дебил .
Весёлый Роджер
Отож! Шмуля вин шизик с щиросвидомым воспалением мозгов, ну те, шо полные гивнов! Вин помешался на почве - Амерыка з нами, з ТУПЫМИ мудаками! И постоянно вин бачит пиндосную литаку С-130 над лесом, шо мол кружить, та кружить! Шо мол скоро, через пятьсот лет будэмо боХато жить!
Весёлый Роджер
Молилась ли ты Бандере Украина?
Авторские статьи