События в миреwww.ukrinform.uaJun 16

Обама проведе збір коштів для кампанії Байдена

nk_hauz/-m9whwowuyx7e77r7jij.jpg

Колишній 44-й президент США Барак Обама проведе віртуальний збір коштів у рамках кампанії на підтримку свого колишнього віцепрезидента і кандидата на посаду майбутнього лідера країни Джо Байдена.

Про це повідомляє видання Axios, яке має запрошення на захід.

"Барак Обама проведе дебютний збір коштів для свого колишнього віцепрезидента за допомогою онлайн-події наступного тижня, націленої на десятки тисяч дрібних донорів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, така ініціатива Обами, запланована на 23 червня, "знаменує собою посилення участі колишнього президента у спробі перемогти президента Трампа".

Обама просить потенційних вкладників пожертвувати "будь-яку суму, яку ви можете" для "найважливіших виборів у нашому житті", йдеться у запрошенні.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні колишній президент США Барак Обама виступив на підтримку Джо Байдена.

На думку Обами, Байден має всі якості, які потрібні для глави Білого дому.

Президентські вибори в США заплановані на 3 листопада. Основними конкурентами наразі вважаються Джо Байден і Дональд Трамп.

💬 Последние комментарии
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил трёх человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Ы
Дрищешь? Ну, давай,дрищи дальше.
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!