Об'єднані Арабські Емірати вперше нададуть громадянство іноземцям
События в миреglavcom.ua31 января 2021

Об'єднані Арабські Емірати вперше нададуть громадянство іноземцям

Претендувати на громадянство зможуть інвестори, лікарі, винахідники, вчені, інтелектуали, митці та члени їх сімей

Об'єднані Арабські Емірати стануть першою країною в Перській затоці, яка дозволить іноземцям отримувати громадянство.

Про це пише державне новинне агентство WAM.

Претендувати на громадянство зможуть інвестори, лікарі, винахідники, вчені, інтелектуали, митці та члени їх сімей.

Заявки будуть розглядати уряд і місцеві органи виконавчої влади.

«Нова постанова направлено на залучення талановитих людей, які будуть сприяти нашому розвитку», – наводяться слова прем'єр-міністра ОАЕ, шейха Мохаммеда ібн Рашид Аль Мактума.

Вимоги різняться для професій, але за загальним правилом кандидату потрібно мати не менше 10 років досвіду і рекомендаційний лист від авторитетних фігур в ОАЕ.

Для інвесторів: повинні володіти власністю в ОАЕ

Для лікарів та висококваліфікованих кадрів: повинні бути фахівцями в унікальних наукових областях, в яких потребують ОАЕ; бути учасниками досліджень, що мають наукову цінність, членами престижної професійної організації в своїй науковій сфері та мати 10-річний досвід роботи за фахом.

Вчені: повинні бути активними дослідниками в своїй області в університеті, дослідному інституті або приватному секторі, мати 10-річний досвід роботи за фахом, бути володарем престижних наукових нагород або грантів на проведення досліджень, а також запевнити свою кваліфікацію рекомендацією від авторитетного наукового інституту в ОАЕ .

Винахідники: повинні мати щонайменше один патент-сертифікат від Міністерства економіки ОАЕ або акредитованої міжнародної організації на винахід, що має реальну цінність для економіки ОАЕ, а також рекомендаційний лист від Міністерства економіки ОАЕ.

Працівники інтелектуальної праці і художники: повинні бути піонерами в області культури, мистецтв, володарями щонайменше однієї міжнародної нагороди, також необхідно пред'явити рекомендаційний лист від однієї з галузевих організацій ОАЕ.

Нові громадяни будуть приносити присягу на вірність ОАЕ, візьмуть на себе зобов'язання по дотриманню і повазі місцевих законів.

Крім того, вони зобов'язані будуть повідомляти компетентним органам ОАЕ про отримання або втрати іншого громадянства.

Що стосується прав, вони зможуть створювати і ставати власниками компаній, купувати землю і нерухомість і володіти ними, а також отримувати додаткові права в разі їх схвалення урядом ОАЕ або місцевими органами влади.

Відзначається, що громадянство буде анульовано, якщо інвестор або талановитий фахівець порушить юридичні зобов'язання або перестане відповідати критеріям, завдяки відповідності яким він отримав громадянство.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Старый хрен
"солидраность с Киевом и союзниками по НАТО"
SARS-CoV-2
..."Существуют обоснованные подозрения, что агенты российской спецслужбы "...,чешские бляди пусть Zyklon-B прививаются.
е
в Европу говорите идем..ну-ну...
е
столько сколько Штаты надстраивали беспорядков по всему шарику..так что пусть кушают сами теперь...сами породили, теперь их порождение пожирает создателя...
е
т.е.плату тот бред что ты тут несешь уже тоже не отрицаешь)))..прогресс
наблюдатель
"Жизненный путь архиепископа Никона (Петина) сходен со многими его современниками, ставшими новыми исповедниками Христовой Веры. Родился он в 1902 году, происходил из кубанских казаков. При крещении получил имя Александр, в честь преподобного Александра Куштсткого. В 1916 году окончил духовное училище, в 1920–м духовную семинарию в Ставрополе. Затем было два факультета Краснодарского госуниверситета: историко-филологический и экономический. Юноша искал свой путь жизни – и нашёл его в церкви. В 1927 году он переехал в Пензу, где стал сначала псаломщиком, а затем и священником. ... В 1933 году был арестован и осуждён. Приговор – пять лет исправительно-трудовых лагерей отбывал в Коми, в Ухтпечлаге. Выйдя на свободу, вернулся на свой приход в Пензу. С началом Великой Отечественной войны был призван в армию, служил в стройбате. ... Христианство он проповедовал личным примером. ... Был комиссован, но и далее продолжил помощь фронту – уже в приходах в сёлах Калининской области. Прихожане собирали и отправляли целые обозы в помощь действующей армии. За самоотверженность на фронте и в тылу о. Александр был удостоен наград «За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941–1945 гг.» и «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941–1945 гг.», а также личной благодарности Сталина. ... В годы войны началось возрождение Русской православной церкви. В 1944 году к новому служению был призван и о. Александр. 21 мая в Спасо-Преображенском храме Москвы состоялась его торжественная епископская хиротония. ... 19 мая священник Александр был пострижен в монашество с именем Никон; 20 мая, в зале заседаний Священного синода было совершено наречение иеромонаха Никона (Петина) во епископа Ворошиловградского. ... а упокоение выдающегося архипастыря 16 апреля 1956 года".
наблюдатель
И как-то всё горестно...