Обсяг шкідливих викидів від літаків скоротився у світі на третину
События в миреrubryka.com18 апреля 2020

Обсяг шкідливих викидів від літаків скоротився у світі на третину

Через масове припинення перельотів, викликаного пандемією коронавируса, обсяг шкідливих викидів в атмосферу літаками скоротився на третину.

Про це повідомляє Financial Times.

До таких даних журналісти видання прийшли, вивчивши дані 6 млн перельотів на веб-сервісі FlightRadar24. Вони підрахували, що протягом березня в світі скасували близько 1 млн авіарейсів. Завдяки цьому в повітря не були викинуті 28 млн тонн діоксиду вуглецю. Таким чином кількість викидів знизилося на 31% в порівнянні з березнем 2019 року.

За словами провідного аналітика фінського Центру досліджень енергії і чистого повітря Лаурі Міллівірти, ситуація зі скороченням кількості викидів безпрецедентна.

Такого різкого зниження показників не було навіть в складні для авіаційної галузі часи, як після терактів в США 11 вересня 2001 року або виверження вулкана Ейяфьятлайокудль в Ісландії в 2010 році. На її думку, жодне з цих подій не мало такого величезного впливу на обсяги глобальних авіаперельотів, як криза з коронавірусів.

Крім того, завантаженість світових авіаційних вузлів в Великобританії, Гонконгу або Швейцарії впала на 90%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Полено, белорусы все-таки славяне, а не тупые хохлочурки. Там скачущих дебилов гораздо меньше. Да и Лукашенко не ссыкло как Янек. Яйца майдаунам поотрывает, скажет, что так и было. И пофиг ему, что гейропа с пиндосией хрюкают. В случае чего Россия поможет: Белоруссия - дружественная страна, не быдлостан окраинский.
ОБЫКНОВЕННЫЙ ФАШИЗМ
ОБЫКНОВЕННЫЙ ФАШИЗМ
мм
Полная жесть...(((
ИНФОРМИРУЮ ШУРИКА
ШУРИК! РОСТОВ НЕ РЕЗИНОВЫЙ!!!
Игбун Хохлов
Пока хохлопидары вылизывают пиндосопидарам жопу, америга будет жить!
ЗАМЕТЬТЕ
ЗАМЕТЬТЕ, ЧТО НИКОМУ ИЗ ВЛАСТЕЙ США НЕ ПРИХОДИТ В ГОЛОВУ БОМБИТЬ ПРОТЕСТУЮЩИХ С САМОЛЁТОВ, ОБСТРЕЛИВАТЬ РАКЕТАМИ И МИНАМИ!!! А ТАКОГО БЕСПРЕДЕЛА КАК В США, В ДОНБАССЕ НЕ БЫЛО И В ПОМИНЕ! А уКРАИНА УБИВАЕТ ЖИТЕЛЕЙ ДОНБАССА, И ЭТО ОСТАЁТСЯ БЕЗНАКАЗАННЫМ!
артемон
Вопрос, куда ГП«Гарантированный покупатель» продало млрд кВат, что в воздух?