События в миреglavcom.ua1 мар.

Один із курортів Туреччини закриють на півтора року

nk_hauz/-muiatqcxcbmonyxlfqf.jpg

Курортне місто Ассос у турецькій провінції Чанаккале планують закрити на період до 500 днів на ремонтні роботи, оскільки його давня інфраструктура почала становити небезпеку для туристів. Про це повідомляє NTV.

Йдеться, зокрема, про великі скелі, що нависають над територією населеного пункту і які почали руйнуватися, періодично утворюючи каменепади. При цьому ситуація ускладнюється підвищеною останнім часом сейсмічною активністю на узбережжі Туреччини.

До завершення робіт, які передбачається здійснити приблизно за півтора року, як мінімум 19 об'єктів туристичної інфраструктури в стародавньому місті будуть закриті: в тому числі готелі, хостели, ресторани і кафе, а також чайний сад і магазин морозива.

Відомо, що проект забезпечення безпеки в місті Ассос розроблений в жовтні 2020 року місцевою владою спільно з AFAD (Управлінням по боротьбі зі стихійними лихами і надзвичайними ситуаціями) і операторами туристичних об'єктів. Відповідний план щодо запобігання обваленню скель і каменепадів був також схвалений регіональним радою щодо збереження культурної спадщини.

Згідно з проектом, небезпечні скелі будуть розбиті і видалені зі «стратегічних місць», де їх падіння може загрожувати туристичній інфраструктурі. Також на скелі буде покладена сталева сітка, щоб запобігти падінню уламків.

Як повідомлялося, триденні вихідні, які триватимуть з шостого по восьме березня з нагоди міжнародного жіночого дня, група народних депутатів із фракції партії «Слуга народу» проведе у Туреччині.

До слова, 28 лютого в Туреччині сталася серйозна дорожня пригода, в якій постраждали громадяни України. інцидент стався в районі турецької Аланії. Вантажівка впала з обриву глибиною близько 50 метрів. Постраждали всі пасажири, у тому числі дві українки, вони госпіталізовані.

💬 Последние комментарии
Неянки
Доля індіанців відома всьому світу
Елена
Благодаря им ты сидишь в интернете , ещё и гавкаешь на них,почти все друзья и союзники США богатые ,кроме там КНДР ,Кубы и всяких там Сомали,это факт,в Америке всё есть, скоро и Роджер туда поедет,на базу в Гуантанамо,там его вылечат от пьянства,за одно и тебя е,чтобы меньше пистел, на них,посидишь годик,по воешь на Луну,одумаешься,за одно и Ще не вмерлу будешь там петь,утроми вечером,а по праздникам и в обед и Роджер на пару ч тобой петь будет,дуетом.
Гiсть
Зачитает что-то тупое, а не красивое.
е
По словам Елены под управлением америкосов Украина развивается, теперь тут все счастливы от развала страны и предприятий, у всех денег девать некуда (точнее понятия не имеют за что первое заплатить при таких тарифах).. Настало щастя у елен распродающих ВСЕ подчистую...
Елена
По словам Роджера он поднял уровень жизни россиян,теперь там счастье все летают на курорты ,у всех автомобили новые и дорогие., настало ЩАСТЯ ,в крайнем случае роджерам
Гиштор
Не будет войны а просто заставят Украину признать существующие на сейчас границы,как большевиков заставили брестский мир подписать.
---
Все заявления этого говорилики звучат типа *а еще мы наберем полный рот дерьма и плюнем вам под ноги*.Он не просто смешен -он вызывает отвращение...