События в миреlenta.ua20 мая

ОДНОЧАСНО ДВА ВУЛКАНИ ПОЧАЛИ ВИВЕРГАТИСЯ В ІТАЛІЇ

nk_hauz/-ma7irkjz5f2h6mcir4f.jpg

В Італії почалися виверження відразу двох вулканів - Стромболі і Етна. Про це повідомляють 19 травня місцеві ЗМІ і очевидці, інформує РІА Новости.

У соціальних мережах розміщують фото і відео з величезним стовпом диму над острівним вулканом Стромболі на однойменному острові в Тірренському морі - недалеко від Сицилії. Його виверження супроводжується потужним викидом цілого ряду вулканічних речовин. По західному схилу Стромболі вже тече лавовий потік.

На острові Стромболі постійно проживають близько 400 осіб, але влітку це місце користується популярністю серед туристів. Вулкан Стромболі востаннє вивергався в липні 2020 року.

Повідомлень про руйнування або постраждалих не надходило. Тим часом фахівці відзначають, що частота вивержень Стромболі стає безпрецедентною.

Одночасно почалося виверження вулкана Етна на східному узбережжі Сицилії. У ніч на 19 травня був помічений потужний лавовий фонтан на південно-східному схилі вулкана.

Відзначимо, що Етна і Стромболі вивергаються регулярно, і ці події незмінно привертають туристів. Зокрема, попереднє виверження Етни відбулося в лютому поточного року.

💬 Последние комментарии
------
Колониальная власть это кукла на руке манипулятора.
-----
Выпросили чтоб Белоруссия признала крым росийским.
Голос разума
Читать прессу? И смотреть интернер-рескрсы? Я прочитал, что в ночь с 26 на 27 февраля 2014 года Верховную Раду Крыма захватили военные РФ. И увидел видео этого захвата. О каком референдуме дальше можно говорить?
Кот
В Израиле,Южной Корее президенты сидят за решёткой как миленькие и ничего,а тут видишь ли маменькин сынок не хочет и все!Хоть и доказательств его вины выше крыши,по которой Мишка в Киеве скакал аки орангутанг!!!
Елена
Иди ошибка природы снегом улицы Киева посыпай, Кличко что сказал?что что бы не было гололедицы , будут посыпать улица Киева снегом,факт, бегом взял лопату и посыпай снегом
-------
дорогу зелёной энергетике!
Каменяр
Я звертаю увагу на брехню, яка ллється від кремлівських пропагандистів і ідеологів РУССКОГО МИРА.