События в миреnews.finance.uaAug 10

Одну з найбільших у світі суперяхт Octopus продано за сотні мільйонів доларів

nk_hauz/Gk7ruUM7g.jpeg

Продано одну з найбільших у світі супер’яхт — 126-метрову Octopus, повідомив SuperYacht Times.

Ім’я покупця не розкривається. За інформацією Bloomberg, остання ціна перед продажем склала $278 млн.

Раніше яхта належала співзасновнику Microsoft Полу Аллену, який помер від раку в 2018 році. Будівництво судна обійшлося Аллену в $200 млн, а вартість її обслуговування оцінювали в $20 млн на рік, писав Forbes USA.

Новий власник має намір здавати яхту в оренду, пише SuperYacht Times. Дворічне кругосвітнє турне планують розпочати в січні 2022 року.

Octopus побудували в 2003 році на німецькій верфі Lürssen. Судно здатне пересуватися з максимальною швидкістю трохи менше ніж 19 вузлів (приблизно 35 км/год).

У яхти вісім палуб, 13 кают для гостей (максимум 26 осіб) і 30 кают для екіпажу кількістю 63 людини.

На яхті розташовані два вертолітні майданчики і є ангар для двох вертольотів і позашляховика.

Дайвінг центр розташований на судні, оснащений гіпербаричною камерою для любителів підводного плавання. До послуг гостей великий басейн з прісною водою, численні ресторани, місця для прийняття сонячних ванн.

Крім того, на яхті є бібліотека, кінотеатр, баскетбольний майданчик і оглядова кімната зі скляною підлогою.

А для досліджень призначені підводний човен для восьми гостей і двох членів екіпажу, який може перебувати під водою до восьми годин, і кілька гідроциклів.

Octopus донині вважається найбільшим у світі приватним дослідницьким судном.

💬 Последние комментарии
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Весёлый Роджер
Ну конечно надо тут пиСдить о проблемах России, проблемы продажи газа с профитом у 2800% у щирых скакунов вже ныма! 75% промышленности тоже нЫма, а Шмуля всё уводит народ на другие темы - як правильно писати "в", чи "на". Правильно Шмуля "на" - так що пошёл ты тварь НА фуй! Опять ПЕРЕМОГА!!! Сала Амерыке! Пропа_хандонам хунты Сала! «Днепровский трубный завод признан банкротом…»
Авторские статьи